Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka náušnic s tyrkysem
1  2  

Tyrkysové náušnice

Tyrkysové náušnice

21. 6. 2012, 10:48

Barvy hrají velmi důležitou roli v našem životě. Především pak co se módy týká. A nemusíme končit u oblečení. Módním trendům podléhají samozřejmě i další doplňky a šperky. I šperky jsou barevné. Pořiďte si například tyrkysové.

Naše nabídka náušnic s tyrkysem
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Tyrkysové náušnice

Asi každý z nás snad někdy v životě řešil, co za barvu ten tyrkys vlastně je. Jedná se spíše o odstín zelené nebo modré? A není to nakonec jedno? Tyrkysová barva je nádherná, veselá, zářivá. A pro nadcházející léto velmi vhodná. Moderní. Chladivá. Barevná jako moře a letní obloha. Prostě in. Pokud se nechcete obléknout od hlavy k patě do zářivého tyrkysu, pořiďte si tyrkysové šperky, náušnice.

I šperky umí být barevné

Ano, i šperky umí být barevné. A měly by být. Právě tak je můžeme sladit s barvou našeho oblečení a dalších módních doplňků, a dát tak najevo, že máme vkus, smysl pro detail. Bižuterie hraje v poslední době prim. Slyšeli jste jistě o korálkománii. Ozdobte se tedy tyrkysovými náušnicemi. Kuličky, spirálky, pecky, terčíky. Ze skla, umělé hmoty, různých kovů. Tvarů a materiálů nabízí bižuterie prostě nekonečně. A o barvách netřeba mluvit. Buďte třeba tyrkysová.

Drahý tyrkys

Tyrkysové náušnice a šperky celkově ale nemusí být bižuterie. Přestože byste to možná nečekali, i takto výraznou, pestrou až křiklavou barvu nalezneme v přírodě. A jek jinak nazvat drahý nerost, který se touto barvou vyznačuje, než tyrkys. Odstíny tyrkysu jdou od toho, který je blíže zelené, až po ten skoro modrý. Pokud navíc toužíte po náušnicích skutečně originálních, jsou ty osazené tyrkysem předurčeny právě pro vás. Odstín tyrkysu totiž bude totiž logicky nenapodobitelný. Dokonce i položíte-li vedle sebe obě náušnice a budete se soustředit, dojdete k závěru, že každá je tak trochu jinak tyrkysová.

Buďte letně tyrkysová

Ať už tedy zvolíte nápadnou a křiklavou bižuterii, nebo drahý tyrkys zasazený do zlata nebo stříbra, pokud chcete být letos v létě in, rozhodně běžte pro tyrkysové náušnice. A to klidně hned. Barvou moře a letní oblohy nemůžete nic pokazit! Pořiďte si klidně celou sadu šperků. Tyrkysové náušnice tak vyniknou ještě více.Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 111539 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Náušnice tyrkys

  18. 12. 2012, 10:42 | Diskuze (0)

  Jeden ze šperků, jímž se pyšní valná většina žen jsou náušnice. Píchají se jim už jako malým holčičkám a v útlém věku slouží jako identifikátor pohlaví. Starší slečny a ženy pak používají náušnice k vyjádření osobitého stylu.

 • Tyrkysové náušnice

  21. 6. 2012, 10:48 | Diskuze (0)

  Barvy hrají velmi důležitou roli v našem životě. Především pak co se módy týká. A nemusíme končit u oblečení. Módním trendům podléhají samozřejmě i další doplňky a šperky. I šperky jsou barevné. Pořiďte si například tyrkysové.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski