Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka zelených náušnic

Zelené náušnice

Zelené náušnice

21. 6. 2012, 10:24

Zelená je barva veselá, zelená je barva jara, zelená je barva života, zelená je prostě barva, která je teď v kurzu. Že snad ještě nemáte zelené náušnice? Chyba! A veliká. Je skutečně na čase ozdobit se zelenými šperky.

Naše nabídka zelených náušnic
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Zelené náušnice

Všichni to znáte. Blondýnkám sluší modrá, černovláskám sedí červená. V kombinaci s hnědými vlasy nejlépe vyniknou náušnice v teplých barvách, žlutá, oranžová, okrová. A co tedy zelené náušnice? Zelené náušnice budou slušet každé z vás. Jak je to možné? Už jenom variabilita odstínů zelené barvy to umožňuje. Od tyrkysově zářivé zelené až po temně zelenou. Vybere si každý.

Zelené drahé kameny

Rozhodli jste se pro zelené náušnice ozdobené drahokamem. V přírodě nalezneme několik druhů nerostů, které jsou typické svou zelenou barvou. Předně se jedná o smaragdy. Náušnice s vetknutým smaragdem budou skutečně nádherné. Zelené drahé kameny šperkaři většinou kombinují s kovy a materiály, které se vyznačují chladivým stříbřitým leskem. Nabízí se tedy varianty náušnic z bílého zlata, stříbra a také v poslední době velmi oblíbené chirurgické oceli. Zelené smaragdy mohou náušnicím dominovat. Drahokamy jsou v tom případě rozměrnější a o to více jejich zelená barva vynikne. V nabídce ale naleznete i náušnice, které jsou doplněny malými zelenými kamínky o něco nenápadněji. Například kroužky z bílého zlata se spoustou zelených smaragdíků po obvodu. Skutečný luxus, nemyslíte?

Zářivá zelená

Nechme na chvíli stranou pře o to, zda je tyrkys odstínem zelené nebo modré barvy. Shodněme se na faktu, že je to prostě barva nádherná a drahý kámen, který byl podle tohoto odstínu dokonce pojmenován je tak velmi oblíbenou součástí šperků, náušnic. Náušnice s tyrkysem k vám přilákají pozornost, na to se spolehněte. Budou skutečně zářit do dálky. Navíc odstíny tyrkysu od spíše zelené po spíše modrou jsou vždy naprostým originálem.

Nekonečná zelená

Tak jsme vás přesvědčili. Podívejte se na fotogalerie a nabídky a vyberte si zelené náušnice. Zářivé, decentní, nápadné, luxusní a především zelené!

Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 80662 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski