Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka zlatých náušnic kruhů
1  2  

Zlaté náušnice kruhy

Zlaté náušnice kruhy

20. 6. 2012, 10:38

Mezi neoblíbenější a nejžádanejší náušnice patří zlaté náušnice kruhy. Mohou být jen gravírované, osazené diamanty, zirkony, nebo drahými kameny či polodrahokamy. Nabídka je široká a stačí si vybrat.

Naše nabídka zlatých náušnic kruhů
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Zlaté náušnice kruhy

Důležité je zapínání kruhových náušnic. Nejčastější je to, kdy se zúžený konec náušnice provlékne dírkou v uchu a napojí se na druhý konec náušnice, čímž Vznikne uzavřený kruh. Oblíbené je také šroubovací zapínání, vhodné k náučnicím, které netvoří uzavřený kruh, nebo zapínání na puzetku, které se hodí ke všem typům náušnic a používá se nejčastěji. Pokud si chcete pořídit náušnice kruhy, můžete si zkusit vybrat z naší nabídky, která je umístěná nad tímto textem.

S náušnicemi začínáme už od dětství

Už od dětství nás náušnice provázejí celým životem. Jsou vlastně součástí každé žěny. A nejen ženy, ale náušnice nabývají stále větší oblibu i u mužů. Vždyť uši si zdobil už sám král Tutanchamon. Náušnice můžeme rozdělit na visací, kruhy a pecky. Luxusní náušnice jsou vyrobeny především z bílého nebo žlutého zlata a osazeny brilianty. Zejména kombinace bílého zlata a pečlivě vybraných briliantů působí velmi elegantně.

Neotřelý design náušnic

Neotřelý design a nejvyšší kvalita zpracování jsou zárukou toho, že náušnice budou sloužit jejich nositelce po řadu let a budou ji patřičně reprezentovat. Náušnice zlaté kruhy jsou velmi oblíbené a bývají broušeny diamantovými kotoučky, což náušnicím dodává mimořádný a vysoký lesk. Velmi pěkné jsou i kruhové náušnice vyrobené ze 14ti karátového zlata, v kombinaci žlutého a bílého zlata. Mohou být zdobeny gravírováním, nebo osazeny kameny, ať už drahokamy, nebo polodrahokamy, mohou být různých velikostí, celokruhy. ale i polokruhy.

Kruhové náušnice

Příznivci náušnic ve tvaru kruhů si mohou vybrat z mnoha variací, jako jsou klasické hladké kruhy, kruhy zdobené briliantovým brusem a také kruhy se zirkony, které si zvolí ti, kterým se líbí kruhy zdobené diamanty, ale jsou pro ně drahé. Výhodou je i to, že kruhové náušnice nepodléhají módě. Faktem je, že dnes by náušnice jako módní doplněk neměly chybět žádné ženě. Naštěstí je nabídka a vběr tak bohatý, že vybrat si může opravdu každá žena.Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 150754 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Zlaté visací náušnice

  10. 12. 2012, 16:04 | Diskuze (0)

  Jak k sobě nejlépe přilákat pozornost okolí na blížících se plesech a bálech. Taneční sezóna se nezadržitelně blíží a vy toužíte po obdivu a chvále? Je na čase zajít si pro zlaté visací náušnice.

 • Zlaté náušnice na šroubek

  5. 12. 2012, 10:27 | Diskuze (0)

  Některé ženy preferují pouze jedny náušnice, které nosí neustále. Většina žen však má ve své šperkovnici více náušnic, které vždy elegantní sladí s typem oblečení. Zlaté náušnice na šroubek jsou mimořádně krásným šperkem, který si zaslouží dokonalou ochranu proti ztrátě

 • Zlaté náušnice se zirkony

  5. 12. 2012, 10:23 | Diskuze (0)

  Takové náušnice si vyberou ty ženy, které milují brilianty, ale jsou pro ně příliš drahé. Zirkon je synteticky vyrobený nerost, který je velmi podobný diamantu, ale jeho cena je mnohem nižší. Může tedy briliant nahradit.

 • Zlaté náušnice visací

  5. 12. 2012, 10:11 | Diskuze (0)

  Sháníte plesové šaty, obcházíte obuvníky, abyste si pořídila ty nejkrásnější taneční botky, a zjišťujete, která z kadeřnic je dostatečně zručná, aby vykouzlila ten nej nej nej účes? Připravujete se jednoduše na plesovou sezónu, která doslova a do písmene klepe na dveře?

 • Zlaté náušnice s perlou

  5. 12. 2012, 10:00 | Diskuze (0)

  Třetí oříšek. Nádherné svatební šaty a šperky pošité a osazené nádhernými perlami. Toužíte i vy vypadat jako pověstná popelka z pohádky? Chcete si užít obdiv okolí? Být chválenou hvězdou bálu, plesu nebo dokonce vlastní svatby?

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski