Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka zlatých náušnic s perlou
1  2  

Zlaté náušnice s perlou

Zlaté náušnice s perlou

21. 6. 2012, 10:20

Chystáte se na ples, svatbu, promoci? Prostě na společensky významnou akci? A chcete být tudíž nádherná. Šaty, účes, líčení, šperky, vše musí být dokonalé. Pokud jde o šperky, sáhněte určitě po perlách.

Naše nabídka zlatých náušnic s perlou
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Zlaté náušnice s perlou

Perly byly součástí šperků od nepaměti. Jeden čas se pak snad mohlo i zdát, že tak nějak vycházejí z módy. Nabídky a fotogalerie šperkařských firem ale v poslední době svědčí o tom, že perly nás budou zdobit prostě vždycky. Kulaté, stříbřitě lesklé. Pokud chcete být nádherná a obdivovaná na plese, svatbě, křtinách, sáhněte po perlách naprosto bez obav.

Perly jsou opět in

Ačkoli se skutečně jeden čas zdálo, že perly z našich šperků tak trochu mizí, dnešní nabídky náušnic a náhrdelníků dokazují pravý opak. Čím je to způsobeno? Perly jsou kulaté a lesknou se nádherně chladně, stříbřitě. A jsme u toho. Právě kulatý tvar a stříbrný lesk dnes hýbou módními trendy. Právě proto kuličky, korálky a ... perly ve šperkařství. Právě proto stříbro, bílé zlato, chirurgická ocel a ... perly. Pokud chcete, aby vás zdobil módní hit, pořiďte si náušnice z bílého zlata osazené perlami.

Perly - kam s nimi?

Perly se vrací do módy. Ale tak trochu v jiné formě. Ne že by klasicky navlečené na šňůře kolem krku nepůsobily naprosto skvostně. Stále častěji jsou ale perly zasazovány do zlatých a stříbrných šperků. Naprosto nejčastěji je najdeme coby součást zlatých náušnic. Zlaté náušnice s perlou působí velmi elegantně, decentně, luxusně.Oživením v případě zlatých náušnic s perlou může být například nádech perel do růžové či modré barvy. Nebo jejich netradiční tvar. Ne každá perla je kulatá.

Půjčte si perly

Připadají vám zlaté náušnice s perlami příliš drahé? A přesto byste se v nich tak ráda vdávala? Využijte toho, že spousta půjčoven svatebních a společenských šatů umožňuje zapůjčení i dalších doplňků, včetně šperků. Můžete se tak ozdobit zlatem a perlami, a to nejen ve svatební den. Zlaté náušnice s perlou jsou skvost, dopřejte si ho alespoň občas. Zasloužíte si to!Screen kvalitni-sperky.euVíce informací na téma šperky naleznete na e-shopu kvalitni-sperky.eu.
Zobrazení: 123960 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Náušnice perly

  20. 6. 2012, 14:23 | Diskuze (0)

  Přírodní materiály, jako jsou různé drahokamy, polodrahokamy, vzácné kovy, stříbro, zlato a v neposlední řadě i perly patří k nadčasovým a oblíbeným materiálům šperkařů v Evropě i ve světě, kteří je používají zejména na výrobu dětských i dámských náušnic, například náušnic svatebních. Podívejme se nyní, jaké jsou druhy perel a které druhy se používají k výrobě šperků.

 • Náušnice perly

  25. 4. 2012, 16:11 | Diskuze (0)

  V letošní sezóně jsou velmi módní náušnice perly, a to jak k večerním toaletám, tak i k džínám, i když se to na první pohled nezdá. Mohou být zlaté, stříbrné, z bílého zlata nebo i z chirurgické oceli.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski