Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Naše nabídka kovových přívěsků
1  2  

Kovové přívěsky

Kovové přívěsky

3. 9. 2012, 16:23

Zlaté a stříbrné náramky s přívěsky, přívěsky ze zlata a stříbra na náramky či jen tak na řetízku, zlaté a stříbrné přívěsky na mobil patří v současné době k nejžhavějším módním trendům.

Naše nabídka kovových přívěsků
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Kovové přívěsky

Zlaté a stříbrné přívěsky se však mohou pohybovat ve vyšších cenových relacích, avšak naštěstí existuje alternativa, která neudělá mladým i dříve narozeným parádníkům a parádnicím takový průvan v peněžence jako stříbrné a zlaté přívěsky či přívěsky z bílého zlata, a to ocelové přívěsky a přívěsky z chirurgické oceli, avšak i zde je třeba dbát na kvalitu a údržbu přívěsku.

Kovové přívěsky

Jak uvidíme v první části článku, kovové přívěsky, zejména ocelové přívěsky a přívěsky z chirurgické oceli, mají oproti zlatým a stříbrným přívěskům řadu výhod. Jaké tvary přívěsků jsou v současnosti největšími módními hity a v jaké cenové relaci jsou k dostání v kamenných a internetových obchodech ? Podívejme se, co nabízejí kamenné a internetové obchody.

Jaké materiály přívěsků v současné době letí ?

Ještě v předminulém a minulém století byly módními materiály pro výrobu šperků zlato a stříbro, avšak od roku 2000 se dostává do popředí nový materiál – ocel, a to zejména ocel chirurgická. Oproti zlatým přívěskům, stříbrným přívěskům a přívěskům z bílého zlata mají ocelové přívěsky a přívěsky z chirurgické oceli řadu výhod – jsou cenově dostupnější, na rozdíl od pozlacených přívěsků či zlatých a stříbrných přívěsků existuje nižší riziko alergické reakce a nikdy nezčernají.Při koupi ocelových přívěsků, a to zejména přívěsků z chirurgické oceli je nutné dávat pozor především na cenu, jež by neměla být nižší než několik set korun, na váhu (falešné ocelové přívěsky jsou lehčí) a na odlupování povrchového nátěru či alergické reakce. Po zakoupení kvalitního ocelového přívěsku je třeba rovněž dbát na údržbu – buď přívěsek otřít navlhčeným ubrouskem a vyleštit anebo jej omýt vodou a mýdlem, potřebujeme-li jej zbavit větších nečistot.

Trendy, elegantní a cenově výhodné

Jak jsem již nastínila v předchozím odstavci, šperky vyrobené z oceli, zejména z oceli chirurgické, jako jsou náramky, náušnice či přívěsky, mají oproti šperkům vyrobeným z klasických materiálů či pozlaceným přívěskům řadu výhod a jsou i v příznivějších cenových relacích nežli přívěsky z bílého a žlutého zlata, přívěsky zlaté, stříbrné. Na trhu najdeme širokou škálu ocelových přívěsků, standardních přívěsků z chirurgické oceli i přívěsků z chirurgické oceli zdobené komponentami značky Swarovski.

Pojďme si nyní povědět o tom, jaké tvary přívěsků jsou v současné době moderní a v jakých cenových relacích jsou dostupné. Kromě klasických přívěsků ve tvaru srdce či hvězdy jsou moderní zejména placky, křížky či symboly zvířátek, například koček, psů či delfínů. Ocelové přívěsky lze pořídit v řádu několika desítek korun, přívěsky z chirurgické oceli pak od dvou set do šesti set korun. Přívěsky z chirurgické oceli osazené krystaly značky Swarovski či přívěsky vyrobené přímo touto firmou se pohybují v cenových relacích od tří set do sedmi set korun. Ocelový přívěsek či přívěsek z chirurgické oceli je nejen nadčasovým a reprezentativním dárkem, jenž neurazí žádnou ženu či dívku, ale i elegantním doplňkem vhodným pro každodenní nošení i slavnostní příležitosti.

Zobrazení: 115419 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Čistý domov na prvním místě

  18. 3. 2016, 9:58 | Diskuze (0)

  Centrální vysavače mají mnoho výhod oproti klasickým přenosným či robotickým vysavačům. Vycházejí všechny z jednoduchého principu, jehož důsledkem je čistý domov zbavený prachu a alergenů.

 • Sexy plesové šaty

  22. 4. 2014, 12:46 | Diskuze (0)

  Pokud se chystáte na některý z plesů nadcházející sezóny 2013, jistě si přejete stát se hvězdou večera a protančené noci. Toužíte proměnit se v pohádkovou Popelku nebo možná sexy dračici. Proč ne, stačí vybrat ty správné plesové šaty.

 • Bílé plesové šaty

  22. 4. 2014, 12:45 | Diskuze (0)

  Bílé plesové šaty, ať dlouhé nebo krátké, se vždy nádherně odrážejí od tmavých obleků tanečních partnerů. Bílá barva navíc působí něžně. Jde o klasické provedení společenských šatů, které léty neztratilo na oblíbenosti.

 • Plesové šaty růžové

  22. 4. 2014, 12:45 | Diskuze (0)

  Plesové šaty bývaly v dobách našich praprababiček a prababiček výsadou dam z lepší společnosti. V současnosti naopak najdeme na trhu širokou škálu dámských, dívčích i dětských plesových šatů v krátkém i dlouhém provedení. Otázkou však zůstává, jaké plesové šaty a líčení k nim si vybrat, abyste se cítila jako princezna.

 • Fialové plesové šaty

  22. 4. 2014, 12:45 | Diskuze (0)

  Chystáte se na ples? Chcete si ho užít v těch nejnádhernějších šatech? Ale jaký střih, materiál a barvu zvolit? Tak aby vše sedlo vaší postavě, barvě vlasů, věku. Není to jednoduchá otázka, ale rozhodně před vámi stojí velmi příjemné rozhodování.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme