Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Naše nabídka kovových přívěsků
1  2  

Kovové přívěsky

Kovové přívěsky

3. 9. 2012, 16:23

Zlaté a stříbrné náramky s přívěsky, přívěsky ze zlata a stříbra na náramky či jen tak na řetízku, zlaté a stříbrné přívěsky na mobil patří v současné době k nejžhavějším módním trendům.

Naše nabídka kovových přívěsků
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Kovové přívěsky

Zlaté a stříbrné přívěsky se však mohou pohybovat ve vyšších cenových relacích, avšak naštěstí existuje alternativa, která neudělá mladým i dříve narozeným parádníkům a parádnicím takový průvan v peněžence jako stříbrné a zlaté přívěsky či přívěsky z bílého zlata, a to ocelové přívěsky a přívěsky z chirurgické oceli, avšak i zde je třeba dbát na kvalitu a údržbu přívěsku.

Kovové přívěsky

Jak uvidíme v první části článku, kovové přívěsky, zejména ocelové přívěsky a přívěsky z chirurgické oceli, mají oproti zlatým a stříbrným přívěskům řadu výhod. Jaké tvary přívěsků jsou v současnosti největšími módními hity a v jaké cenové relaci jsou k dostání v kamenných a internetových obchodech ? Podívejme se, co nabízejí kamenné a internetové obchody.

Jaké materiály přívěsků v současné době letí ?

Ještě v předminulém a minulém století byly módními materiály pro výrobu šperků zlato a stříbro, avšak od roku 2000 se dostává do popředí nový materiál – ocel, a to zejména ocel chirurgická. Oproti zlatým přívěskům, stříbrným přívěskům a přívěskům z bílého zlata mají ocelové přívěsky a přívěsky z chirurgické oceli řadu výhod – jsou cenově dostupnější, na rozdíl od pozlacených přívěsků či zlatých a stříbrných přívěsků existuje nižší riziko alergické reakce a nikdy nezčernají.Při koupi ocelových přívěsků, a to zejména přívěsků z chirurgické oceli je nutné dávat pozor především na cenu, jež by neměla být nižší než několik set korun, na váhu (falešné ocelové přívěsky jsou lehčí) a na odlupování povrchového nátěru či alergické reakce. Po zakoupení kvalitního ocelového přívěsku je třeba rovněž dbát na údržbu – buď přívěsek otřít navlhčeným ubrouskem a vyleštit anebo jej omýt vodou a mýdlem, potřebujeme-li jej zbavit větších nečistot.

Trendy, elegantní a cenově výhodné

Jak jsem již nastínila v předchozím odstavci, šperky vyrobené z oceli, zejména z oceli chirurgické, jako jsou náramky, náušnice či přívěsky, mají oproti šperkům vyrobeným z klasických materiálů či pozlaceným přívěskům řadu výhod a jsou i v příznivějších cenových relacích nežli přívěsky z bílého a žlutého zlata, přívěsky zlaté, stříbrné. Na trhu najdeme širokou škálu ocelových přívěsků, standardních přívěsků z chirurgické oceli i přívěsků z chirurgické oceli zdobené komponentami značky Swarovski.Pojďme si nyní povědět o tom, jaké tvary přívěsků jsou v současné době moderní a v jakých cenových relacích jsou dostupné. Kromě klasických přívěsků ve tvaru srdce či hvězdy jsou moderní zejména placky, křížky či symboly zvířátek, například koček, psů či delfínů. Ocelové přívěsky lze pořídit v řádu několika desítek korun, přívěsky z chirurgické oceli pak od dvou set do šesti set korun. Přívěsky z chirurgické oceli osazené krystaly značky Swarovski či přívěsky vyrobené přímo touto firmou se pohybují v cenových relacích od tří set do sedmi set korun. Ocelový přívěsek či přívěsek z chirurgické oceli je nejen nadčasovým a reprezentativním dárkem, jenž neurazí žádnou ženu či dívku, ale i elegantním doplňkem vhodným pro každodenní nošení i slavnostní příležitosti.

Zobrazení: 135915 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Zdravotní matrace

  7. 1. 2019, 14:22 | Diskuze (1)

  Vybíráme-li si dnes novou zdravotní matraci do své postele, hledáme nejen pohodlí při ležení, ale na paměti máme i to, aby naše nová matrace zaručovala také zdravotní předpoklady. Zapomínat bychom neměli ani na výběr roštů, ale základem je kvalitní matrace

 • Vestavěné skříně - zvětšete si byty!

  7. 1. 2019, 14:13 | Diskuze (0)

  Víte jak? Vestavěnými skříněmi. Schovejte do nich nesourodé "krámy", šatstvo, boty, nářadí, police, zásuvky, šatní tyče, dokumenty, sběratelské "vášně", peřiny, všechno, co nechcete vidět. Zasuňte za tím vším posuvné dveře a zůstane vám reprezentativně zařízená prostorná rezidence. Dekorativní květiny a předměty zůstanou na svém místě.

 • Vestavěné skříně Praha

  7. 1. 2019, 14:07 | Diskuze (10)

  V dnešní době je značný problém s úložným prostorem a to zejména v malých panelákových bytech. Nových věcí přibývá, ale byt nelze nafouknout. Proto jsou vestavěné skříně velikým pomocníkem, který využije každý koutek našeho bytu.

 • Matrace pro alergiky

  7. 1. 2019, 13:35 | Diskuze (0)

  Alergiků bohužel stále přibývá. Pravděodobně v souvislosti se zhoršujícím se životním prostředím reaguje tělo člověka nestandardně na prach, roztoče, viry, bakterie a další alergeny. Dokonce i výběr matrace je tak pro nohé z nás tak trochu prolém.

 • Nábytek na míru pro váš byt

  7. 1. 2019, 13:27 | Diskuze (0)

  Stěhujete se do nového bytu nebo jen od základů přestavujete byt do nové moderní podoby? Potřebujete si kompletně zařídit bytový interiér a hledáte kvalitní, moderní, luxusní a komfortní nábytek, či matrace, který vám dlouhá léta vydrží a bude sloužit svým účelům?

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme