Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Naše nabídka ocelových přívěsků
1  2  

Ocelový přívěsek

Ocelový přívěsek

28. 8. 2012, 13:12

Ocelové přívěsky prostě frčí. A důvodů je celá spousta. Ocelové šperky a přívěsky jsou moderní, oblíbené oběma pohlavími a všemi věkovými kategoriemi, cenově dostupné, velmi odolné a kvalitní, originální, krásné. Stoupají tedy v oblibě.ravuje. Podle typu úpravy potom získáváme šperky matové nebo ve vysokém lesku.

Naše nabídka ocelových přívěsků
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Ocelový přívěsek

Moderní, oblíbené oběma pohlavími a všemi věkovými kategoriemi, cenově dostupné, velmi odolné a kvalitní, originální, krásné. Zdá se vám, že jsme ocelové přívěsky snad tak trochu přecenili, přechválili? Ale vůbec ne, opak je pravdou. Poptávka po nich je naprosto nezvratným důkazem. Že snad ještě nemáte ocelový přívěsek? Udělejte si ke konci dovolených radost!

Ocelový přívěsek pro každého

Ocelové přívěsky a šperky celkově se opravdu hodí pro obě pohlaví a jakoukoli věkovou kategorii. Jejich variabilita je totiž doslova nekonečná. Z ušlechtilé chirurgické oceli dokáže zručný šperkař vytepat doslova cokoliv. Chirurgickou ocel si velmi oblíbili především pánové. Že by to snad souviselo s tím, že v minulosti byla právě ocel určena k výrobě zbraní, brnění a prostě těch "mužných" věciček? Možná. Pánové dnes rozhodně oceňují především tak trochu matnější vzhled ocelových přívěsků. Veskrze netouží po tak nápadných špercích jako ženy. Dávají důraz spíše na detailní propracování přívěsku. Chirurgická ocel je ideální. Její zpracování dokonce ponechá na jejím povrchu naprosto originální a nenapodobitelný vzor, dekor. Tedy detail, který muži ocení.

Ocel skutečně pro každého?

Ocelový přívěsek si může pořídit opravdu doslova každý. Nejen, že nabídka variant je tak široká, že prostě nehrozí, že byste si nevybrali. Naopak nebudete vědět, který je krásnější. Jsou mezi námi ale i osoby citlivé nebo dokonce alergické na kovy. A to někdy dokonce i na ty drahé a ušlechtilé. Přívěsky stříbrné nebo zlaté by u nich vyvolaly podráždění pokožky. Chirurgická ocel nikoli. Jedná se o materiál dokonale antialergenní.

Ocelové přívěsky jsou dokonalé

Ocelové přívěsky jsou tedy vhodné naprosto pro každého. Navíc jejich pořizovací cena je velmi přijatelná. A asi by vás i napadlo, že právě ocel je materiál dostatečně kvalitní odolný. Žádné deformace šperků, nepodléhá ani oxidaci. Tak vidíte, že jsme je nepřechválili!

Zobrazení: 115874 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Ocelové přívěsky

  3. 9. 2012, 16:28 | Diskuze (0)

  Ocelové přívěsky jsou moderní šperky a jako takové nacházejí stále nové a nové uplatnění. Jsou vyráběny z ušlechtilé oceli, která se dále upravuje. Podle typu úpravy potom získáváme šperky matové nebo ve vysokém lesku.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme