Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Naše nabídka ocelových přívěsků

Přívěsek anděl

Přívěsek anděl

21. 8. 2012, 13:43

Přívěsků je dnes na trhu nepřeberné množství všech barev a tvarů. Proč si tedy nepořídit jeden takový ve tvaru anděla. Nejen, že se jedná o estetickou ozdobu, někteří mu připisují i ochranné vlastnosti.

Naše nabídka přívěsků ve tvaru anděla
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Přívěsek anděl

Nebojte se andělů. To že se takovým přívěskem ozdobíte, že byste se nutně museli řadit mezi gotiky či katolíky. Kvalitní a pohledný přívěsek se hodí pro kohokoliv, ať ho nosíte na řetízku či si s ním přizdobíte mobilní telefon. Takže proč si takto nepořídit svého vlastního strážného anděla?

Co nevíte o andělech

Třeba například to, že v bibli není nikde psáno, že by andělé měli křídla. Ta jim přiřkli až barokní malíři, kteří si tak trochu popletli anděly s římskými amorky. Mimochodem, bibličtí andělé také byli bezpohlavní, čili tohle jejich známé ztvárnění, které z nich dělá malé chlapečky, je také trochu mimo. Určitě, ale také nevíte, že přívěskům ve tvaru andělů se připisují mnohé magické vlastnosti. Například se říká, že by vám takový anděl měl přinášet lásku a pochopení, jiní zase tvrdí, že vás přívěšek ve tvaru anděla ochrání před negativními silami a přináší štěstí. Docela pěkné, co jeden takový módní doplněk umí, ne?

Jakého anděla si pořídit?

Inu, nabídka je široká a vybrat si můžete, co hrdlo ráčí. Anděly seženete jako přívěsky z chirurgické oceli, přívěsky stříbrné, zlaté i pozlacené, stačí říct materiál a jistě se takový anděl snese z výšin obchodu do vaší šperkovnice. V nabídce jsou i andělské přívěsky Swarovski či s jinými bižuterními kamínky. Samozřejmě, když se řekne anděl, nejedná se ani o jeden jediný vzor - andělé se seženou ve všech velikostech, tvarech i provedeních. Někdo si vystačí s pouhou siluetou, jiný si zase koupí detailně provedeného andílka vykládaného kameny drahými či bižuterními. Ale nebojte se - jeden jako druhý nosí štěstí a pokud to nepřeženete s velikostí a výzdobou, jedná se i o velice vkusný módní doplněk.

Zobrazení: 153937 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Přívěsek anděl

  21. 8. 2012, 13:43 | Diskuze (0)

  Přívěsků je dnes na trhu nepřeberné množství všech barev a tvarů. Proč si tedy nepořídit jeden takový ve tvaru anděla. Nejen, že se jedná o estetickou ozdobu, někteří mu připisují i ochranné vlastnosti.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme