Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Naše nabídka přívěsků z bílého zlata
1  2  

Přívěsek bílé zlato

Přívěsek bílé zlato

23. 8. 2012, 9:33

Bílé zlato je směsí ryzího žlutého zlata s jinými kovy. Stříbřitou barvu dodávají hlavně palladium, nikl a stříbro. Finálně se upravuje povrch rhodiem pro patřičný lesk a chrání zlato před mechanickým poškozením. Přívěsek bílé zlato je kvalita.

Naše nabídka přívěsků z bílého zlata
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Přívěsek bílé zlato

Bílé zlato si získalo v posledních letech značnou oblibu. Je také jedním z nejpoužívanějších materiálů na prsteny pro každodenní nošení. Přívěsek bílé zlato křížek je nestárnoucí klasikou mezi všemi šperky. Přívěsek bílé zlato kytička potěší mladé romantické slečny. Přívěsek bílé zlato srpek měsíce dává nahlédnout do mystické duše svého majitele a nositele.

Přívěsek bílé zlato se stylem

Přívěsek bílé zlato je styl, elegance a moderní trend. Vkusný a vždy elegantní přívěsek s motivem pavučiny učaruje všem něžným ženským stvořením. Perly jsou také nestárnoucí klasikou mezi šperky. Přívěsek bílé zlato s bílou perlou naprosto jedinečně a neopakovatelně předčí mnoho šperků. Tento decentní a něžný šperk svojí jednoduchostí a krásou podtrhne eleganci ženy. Sytě rudý rubín je také kamenem, který zdobí přívěsky z bílého zlata.

Okouzlující přívěsek bílé zlato

Okouzlující a překrásný přívěsek bílé zlato s růžovým podkladem a slonovou kostí s vyobrazením Kamey. Tento typ šperku je velice originální a naprosto jedinečný. Elegantní provedení a luxusní slonová kost jsou skvosty, které předčí mnoho šperků ze zlata nebo stříbra.

Přívěsek bílé zlato se zirkony

Zirkony jsou velice vyhledávaným doplňkem mnoha šperků. Mnoho šperků díky zirkonům získá třpytivou krásu. Něžný přívěsek bílé zlato s motivem kopretiny a se zirkony je šperk určený především mladé generaci. Něžnost šperku dává vyniknout mladistvé kráse slečen. Zirkony růžové barvy dodávají šperku dokonalou něhu a eleganci.

Přívěsek bílé zlato a motivy zvířátek

Motivy zvířátek jsou také jedním z nejčastějších motivů pro přívěsky. Zlaté přívěsky, přívěsky bílé zlato nebo přívěsky Swarovski jsou na našem trhu k dostání s motivy mnoha zvířátek. Stačí si pouze vybrat a potěšit někoho skvělým dárkem.

Zobrazení: 135610 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme