Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Naše nabídka přívěsků ve tvaru draka
1  2  

Přívěsek drak

Přívěsek drak

23. 8. 2012, 9:33

Kamenné obchody a e-shop se šperky nabízejí svým zájemcům a zákazníkům pestrý sortiment nejrůznějších šperků. Přívěsky jsou jednou ze součástí nabídek obchodů se šperky. Přívěsek drak je velice atraktivním doplňkem mnoha šperků.

Naše nabídka přívěsků ve tvaru draka
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Přívěsek drak

Drak je známým symbolem odvahy a síly. Drak také představuje moudrost a nadhled. Je také králem zodiaku. Jemný zlatý řetízek na krk velice atraktivně doplní krásu zlatého řetízku na krk. Přívěsky z bílého zlata s motivem draka jsou unikátním doplňkem šperku z bílého zlata. Vhodný přívěsek vždy dodá šperku originalitu. Žena se řetízkem na krk a s přívěskem draka bude působit sebevědomým dojmem.

Přívěsek drak sebedůvěra

Přívěsky drak jsou určitou mystikou a ledacos napovídají o svém nositeli a majiteli. Drak je mystickým a pohádkovým motivem, které představují celou paletu významů a podob. Zlatý přívěsek s motivem draka je také oblíbeným motivem s tradicí. Drak je také představitelem sebedůvěry a posiluje přecitlivělost jedinců. S přívěskem drak bude vždy žena nebo muž působit dojmem velké sebedůvěry.

Dva řetízky na krk a přívěsek drak

Také v nošení šperků se dá experimentovat. Proč tedy nezkusit proměnit zaběhlou praktiku klasických řetízků na krk. Jeden krátký řetízek a druhý dlouhý a jeden nebo druhý zvýrazněný netradičním a exotickým motivem draka. Tato výrazná ozdoba dekoltu vynikne obzvlášť během letním dní. Přívěsek drak ale může být také elegantním doplňkem náramku pro nejrůznější příležitosti.

Náramek s několika různými motivy a přívěsek drak

Náramky se dají velice efektním a originálním způsobem doplnit o nejrůznější přívěsky. Přívěsky musí však odpovídat stylu náramku. Zlatý, elegantní dámský náramek může specificky doplnit přívěsek srdce. Přívěsky jsou in. Dodávají a zvýrazňují osobnost a a jedinečnost své nositelky. Přívěsek drak zvýší eleganci dámského náramku.

Přívěsek drak a jiné motivy

Přívěsek drak je velice specifický a originální. Přívěsky s motivy zvířátek mají také své obdivovatele. Elegantně a esteticky zvolené stříbrné přívěsky zvýrazní i ten nejobyčejnější stříbrný šperk. Přívěsky jsou inspirace a elegance.

Zobrazení: 131007 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Přívěsky

  3. 9. 2012, 16:51 | Diskuze (0)

  Lidstvo se od nepaměti rádo zdobilo různými šperky. Velmi často to býval přívěsek. K jeho výrobě se používali různé materiály, dřevo či mušle, posléze s kovy, zlatem, stříbrem, ocelí získal již podobu, kterou známe i dnes.

 • Ocelové přívěsky

  3. 9. 2012, 16:28 | Diskuze (0)

  Ocelové přívěsky jsou moderní šperky a jako takové nacházejí stále nové a nové uplatnění. Jsou vyráběny z ušlechtilé oceli, která se dále upravuje. Podle typu úpravy potom získáváme šperky matové nebo ve vysokém lesku.

 • Kovové přívěsky

  3. 9. 2012, 16:23 | Diskuze (0)

  Zlaté a stříbrné náramky s přívěsky, přívěsky ze zlata a stříbra na náramky či jen tak na řetízku, zlaté a stříbrné přívěsky na mobil patří v současné době k nejžhavějším módním trendům.

 • Zlatý náramek s přívěsky

  3. 9. 2012, 15:58 | Diskuze (0)

  Vedle náušnic, náhrdelníků a prstenů patří náramek k nejkrásnějším a nejzářivějším ozdobám každé ženy či dívky. V kamenných obchodech i na internetu najdeme pestrou nabídku náramků od klasických hladkých až po náramky s různými přívěsky. I zde si můžeme vybrat z široké škály od přívěsků z chirurgické oceli a pozlacených přívěsků až po stříbrné a zlaté přívěsky. Pojďme si popovídat o tom, jak si z takové nabídky vybrat správný zlatý náramek, a to i ten s přívěsky.

 • Přívěsky akce

  23. 8. 2012, 10:11 | Diskuze (0)

  Přívěsek je malá ozdoba, která na první pohled zaujme a prozradí něco málo o svém nositeli. Přívěsky se mohou nosit jako šperky - na řetízcích či náramcích, ale také jako módní doplněk na oblečení, na taškách i na mobilních telefonech.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme