Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Naše nabídka přívěsků s motýly

Přívěsek motýl

Přívěsek motýl

21. 8. 2012, 15:01

Přívěsek motýl na řetízku na krk bude vždy velice elegantně zvýrazňovat krásu ženskosti. Luxusní zlatý náramek s přívěsky s nápaditými motivy dodá náramku ještě větší luxus. Důmyslný a elegantní tvar motýla bude právě tím pravým doplňkem.

Naše nabídka přívěsků s motýly
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Přívěsek motýl

Přívěsky Swarovski jsou jedním ze sortimentů šperků, které světově známá šperkařská firma Swarovski nabízí zákazníkům. Krása přívěsky Swarovski nikdy neztratí nic ze své kvality a výrazného a elegantního provedení. Přívěsky Swarovski je paleta úchvatných a okouzlujících přívěsků s nejrůznějšími motivy. Přívěsek motýl je krása ve spojení s elegancí a vkusem.

Přívěsek motýl elegance pro ženy

Náš trh se šperky bezpočet nabízí nejrůznějších přívěsků. Zlatý přívěsek motýl je dokonalou a elegantní ozdobou každého řetízku na krk. Stříbrný náramek s přívěskem motýl elegantně doplní každou jemnou a něžnou ženskou ručku. Pozlacené přívěsky a přívěsky z bílého zlata jsou neobvyklým a originálním doplňkem náramků nebo řetízků na krk.

Zlaté přívěsky přívěsek motýl

Zlatý řetízek doplněný o jemný a elegantní motiv motýla je výraznou ozdobou každého ženského dekoltu. Elegance zlata je stálou a neměnnou klasikou. Zlato jako drahý kov je jemním z nejžádanějších šperků. Zlaté šperky mají stále svou výraznou popularitu. Přívěsek motýl je naprosto jedinečným přívěskem. Může být elegantním doplňkem společenských dámských šatů. Pro běžné a každodenní nošení šperků je přívěsek motýl univerzální.

Přívěsek motýl nepomíjivá krása

Ocelové přívěsky jsou decentní výraznou ozdobou klasických řetízků na krk a náramků. Přívěsek motýl z chirurgické oceli se zirkony může být skvělým dárkem pro každou mladou a moderní slečnu. Elegance motýlích křídel dá své majitelce pocit volnosti ve spojení s originální krásou. Ocelové přívěsky jsou báječným a krásným doplňkem šperků z chirurgické oceli.

Přívěsek motýl elegantní přívěsek

Přívěsek motýl je unikátním přívěskem, který si může dovolit převážná většina žen. Jedinečnost toho přívěsku ocení ženy milující eleganci v kombinaci s decentností a krásou.

Zobrazení: 117253 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Přívěsky

  3. 9. 2012, 16:51 | Diskuze (0)

  Lidstvo se od nepaměti rádo zdobilo různými šperky. Velmi často to býval přívěsek. K jeho výrobě se používali různé materiály, dřevo či mušle, posléze s kovy, zlatem, stříbrem, ocelí získal již podobu, kterou známe i dnes.

 • Ocelové přívěsky

  3. 9. 2012, 16:28 | Diskuze (0)

  Ocelové přívěsky jsou moderní šperky a jako takové nacházejí stále nové a nové uplatnění. Jsou vyráběny z ušlechtilé oceli, která se dále upravuje. Podle typu úpravy potom získáváme šperky matové nebo ve vysokém lesku.

 • Kovové přívěsky

  3. 9. 2012, 16:23 | Diskuze (0)

  Zlaté a stříbrné náramky s přívěsky, přívěsky ze zlata a stříbra na náramky či jen tak na řetízku, zlaté a stříbrné přívěsky na mobil patří v současné době k nejžhavějším módním trendům.

 • Zlatý náramek s přívěsky

  3. 9. 2012, 15:58 | Diskuze (0)

  Vedle náušnic, náhrdelníků a prstenů patří náramek k nejkrásnějším a nejzářivějším ozdobám každé ženy či dívky. V kamenných obchodech i na internetu najdeme pestrou nabídku náramků od klasických hladkých až po náramky s různými přívěsky. I zde si můžeme vybrat z široké škály od přívěsků z chirurgické oceli a pozlacených přívěsků až po stříbrné a zlaté přívěsky. Pojďme si popovídat o tom, jak si z takové nabídky vybrat správný zlatý náramek, a to i ten s přívěsky.

 • Přívěsky akce

  23. 8. 2012, 10:11 | Diskuze (0)

  Přívěsek je malá ozdoba, která na první pohled zaujme a prozradí něco málo o svém nositeli. Přívěsky se mohou nosit jako šperky - na řetízcích či náramcích, ale také jako módní doplněk na oblečení, na taškách i na mobilních telefonech.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme