Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Přívěsek srdce

Přívěsek srdce

23. 8. 2012, 9:34

Přívěsky zavěšujeme na nejrůznější části těla. Přívěsky zdobíme dokonce i předměty, které často používáme. Přívěsky pro nás mají nejrůznější významy, někdy nám dokonce slouží. Přívěsky prostě hýbou světem.

Přívěsek srdce

Přívěsky tedy zdobí, slouží, spoustu věcí znamenají a vyjadřují. Začněme tedy od konce. Přívěsky pro nás mohou mnoho znamenat. Mohou o nás zároveň spoustu věcí prozradit a vypovědět. Přívěsky totiž často mají symbolické tvary, které toto zaručí. Přívěsek ve tvaru srdce. Připomene nám toho, kdo nám ho daroval. Prozradí o nás, že jsme zamilovaní až po uši.

Mějme srdce pořád na očích

Přívěsek ve tvaru srdce nejčastěji dostaneme jako dárek od někoho skutečně blízkého. Takového dárku od srdce si jistě vážíme, chceme ho mít neustále na očích. Pokaždé si vzpomeneme, na svou drahou polovičku, pokaždé si uvědomíme, že někde je osoba, která nás má ráda, která by pro nás udělala cokoli, abychom byli šťastní. Takový přívěsek ve tvaru srdce tak nosíme na krku či náramku den co den. Nebo jím ozdobíme nějakou věc, kterou používáme několikrát denně. Nabízejí se svazky klíčů od bytu, domu, auta, kanceláře, mobilní telefony, notebooky a podobně. Při každém odemknutí si vzpomenete na miláčka.

Srdce pro dva

Velmi oblíbenou variantou přívěsků ve tvaru srdce je ta, kdy je tento symbol rozlomen napůl. Každá jeho část je pak určena pro jednoho z partnerů. Po přiložení k sobe, obě poloviny dokonale zapadnou do sebe. Stejně tak jako vy dva se do detailu doplňují, patří k sobě. Dejte navíc všem najevo, že vy už jste zadaní, že vy už jste tu svou pomyslnou druhou polovičku svého vlastního já našli!

Z čeho srdce bude

Přívěsky ve tvaru srdce se nejčastěji vyrábějí z ušlechtilých drahých kovů. Nabízí se stříbro, nejrůznější odrůdy zlata, ocel. Takové srdce vydrží stejně tak jako vaše láska na věky věků. Nabízí se ale i například přívěsky Swarovski. Přenádherné skleněné krystaly obroušené do podoby srdce jakoby ani nepocházely z Země. Zdá se jakoby spadly přímo z oblohy. Zázrak stejně jako vaše láska!

Zobrazení: 109085 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme