Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Přívěsek srdíčko

Přívěsek srdíčko

27. 8. 2012, 15:01

Kdo by nezatoužil po nádherném přívěsku ve tvaru srdíčka? Toužíme se jím zdobit v podstatě všichni. Srdíčko na krku, náramku nebo třeba na mobilním telefonu jasně volá do světa, že my už to štěstí máme, my jsme svoji druhou polovičku našli.

Přívěsek srdíčko

Srdíčko na krku, náramku nebo třeba na mobilním telefonu jasně volá do světa, že my už to štěstí máme, my jsme svoji druhou polovičku našli. Právě proto po něm všichni toužíme. A že se snad jedná o symbol lásky tak trochu ohraný, zevšednělý, obyčejný a neoriginální? Ale vůbec ne. Nesnažte se sílu symboliky srdce rozhodně nahradit. Postačí netradiční umístění přívěsku.

Srdíčko prostě nic nenahradí

Nesnažte se sílu symboliky srdce rozhodně nahradit. Stejně by se vám to nepodařilo. Postačí například netradiční umístění přívěsku. Muži se často tak trochu ostýchají dát celému světu najevo, že oni už zadaní jsou, srdíčkem zavěšeným na krku. Přívěsek ve tvaru srdíčka, který ale umístí například na mobilní telefon nebo svazek klíčů je pro ně jako stvořený. Vzpomenou si na vás pokaždé když budou odemykat dveře od kanceláře nebo automobilu. A pokaždé když budou telefonovat nebo psát textovou zprávu. Tedy milionkrát za den. A o to přece jde...

Srdíčko Swarovski

Mezi nejnádhernější přívěsky se dozajista řadí ty, které pocházejí z dílny Swarovski. Skleněné krystaly ve tvaru srdíček, křížků, kytiček a podobně, jakoby ani nepocházely ze Země. Mnozí je považují a označují za nadpozemsky krásné. Průsvitná srdíčka jakoby spadla rovnou z nebe. Takovým srdíčkem zasazeným do prstenu či náhrdelníku nepohrdne žádná žena. Srdíčko Swarovski ale může tvořit šperk samo o sobě, coby přívěsek na krk či náušnička.

Srdce od srdce

Ať už vybíráte srdíčko pro muže nebo dámu, je důležité dát najevo, že svou drahou polovičku dobře znáte. Má ráda červenou? Rubín obroušený do tvaru srdce je ideální. Je tak trochu náročnější? Rozhodně tedy srdíčko z bílého zlata. Podívejte se na nabídky šperkařských firem na jejich webových stránkách. Přívěsek vtvaru srdíčka vyberete pro kohokoli, věřte!

Zobrazení: 127757 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme