Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Přívěsky akce

Přívěsky akce

23. 8. 2012, 10:11

Přívěsek je malá ozdoba, která na první pohled zaujme a prozradí něco málo o svém nositeli. Přívěsky se mohou nosit jako šperky - na řetízcích či náramcích, ale také jako módní doplněk na oblečení, na taškách i na mobilních telefonech.

Přívěsky akce

Materiály přívěsků se velmi různí. Klasicky se přívěsky vyrábí z kovů - od nejlevnější bižuterie až po zlaté, stříbrné či s drahými kameny. Používají se také korálky, keramika, umělé hmoty a různé přírodní materiály.

Motivy přívěsků

Některé přívěsky jsou prostě jen krásným šperkem, jiné vypovídají o osobnosti svého nositele. Časté jsou přívěsky v podobě znamení zvěrokruhu nebo počátečního písmene křestního jména nositele. Význam některých přívěsků je mnohem hlubší, můžeme ho nazvat nositelovým talismanem či amuletem. Přívěsky mají pro každého z nás individuální hodnotu. Velmi záleží, zda jsme si přívěsek sami zakoupili či zda to byl dárek od blízké osoby.Podobu talismanů mají také přívěsky specifických tvarů a symbolů. Ty jsou často odvozeny z keltské mytologie, z křesťanských tradic, z hinduistického nebo buddhistického učení. Tyto přívěsky mají být pro svého nositele zdrojem pozitivní energie a chránit ho před nepřízní osudu. Mohou také plnit funkci symbolu na cestě k určité seberealizaci.

Přívěsky pro dva

Tyto přívěsky jsou určitě víc než jen krásný šperk. Patří sem přívěsky pro zamilované, partnerské přívěsky, přívěsky pro nejlepší kamarády a kamarádky. Takové přívěsky obdarovanému hned sdělí, jak moc je pro nás důležitý. Častým tvarem je rozlomené srdce, každá polovina je opatřena vlastním kroužkem a každý z partnerů nosí jednu polovinu.

Koupě přívěsku

Při koupi přívěsku mějte na paměti, že přívěsky jsou prodávány samostatně a je tedy zapotřebí zakoupit i např. řetízek. V internetových obchodech bývají přívěsky vyobrazené i s řetízkem, což by mohlo být zavádějící.

Zobrazení: 127887 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Šperky akce

    23. 8. 2012, 10:12 | Diskuze (0)

    Sezónní výprodeje, slevy, akce. Týkají se všeho! Léto zdaleka ještě nekončí, nebojte. Období akčních slev už ale začalo! O to lépe pro vás. Využijte toho a pořiďte si například nádherné luxusní šperky v akcích.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme