Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Přívěsky na klíče

Přívěsky na klíče

23. 8. 2012, 9:34

Přívěsky z nejrůznějších kovů, ať už ušlechtilých a velmi drahých nebo cenově dostupnějších a přesto velmi odolných, krásných a kvalitních, v poslední době zdobí nejen nejrůznější části lidských těl, ale například i svazek klíčů.

Přívěsky na klíče

Ano. Nejrůznějšími přívěsky zdobíme nejen sebe ale i své věci. Předměty, které máme rádi, předměty, které nosíme často u sebe. Klíče od domu či auta, mobilní telefony, notebooky a podobně. Proč? Přívěšek byl dárkem od někoho nám velmi blízkého a chceme ho mít neustále u sebe. Přívěsek na klíčích je praktický, pomůže nám je například lehce najít v kabelce či tašce po hmatu.

Přívěsek na klíčích pomáhá i zdobí

Funkcí přívěsku na klíče je skutečně více. Taková ozdoba na klíčích od domu, bytu, auta či kanceláře nemusí být jen módním doplňkem, ozdobou. Může nám posloužit i po praktické stránce. Potřebujete najít klíče v kabelce či tašce po hmatu? Větší přívěsek vám jistě pomůže. A pokud bude mít nějaký typický, symbolický tvar, dokonce budete schopni pohmatu rozlišit, který svazek klíčů je od zaměstnání a který od domova či vozu. Jednoduše i poslepu vylovíte vždy ten správný, který aktuálně potřebujete.

Přívěsek abyste je poznali a našli

Přívěsek na klíčích splní jistě svou službu i v případě, že byste je ztratili. V létě je to hned, co si budeme nalhávat. U vody vytrousíte klíče z deky, při sportu lehce vypadnou z kapsy. Někdo je většinou na pláži, hřišti či v parku najde ještě ten den a poctivě odevzdá plavčíkovi či na recepci hotelu a podobně. Jak ale dokážete, že se skutečně jedná o vaše klíče? Je na nich nějaké poznávací znamení? Ale jistě že ano! Na mých klíčích od bytu byl malý stříbrný pejsek! Na našich klíčích od kanceláře visela zmenšenina červeného autíčka. Můj svazek klíčů od domu byl ozdoben malou skleněnou kytičkou.

Přívěsek na klíče je i krásný

Přívěsek na klíče nám tedy v mnoha ohledech může pomáhat. Může nám i připomínat blízkou osobu, která nám ho darovala, den co den. Přívěsek na klíče ale může být i ozdobou. Podívejte se do nabídek. Výběr je skutečně nekonečný.

Zobrazení: 115942 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Přívěsky na klíče

    23. 8. 2012, 9:34 | Diskuze (0)

    Přívěsky z nejrůznějších kovů, ať už ušlechtilých a velmi drahých nebo cenově dostupnějších a přesto velmi odolných, krásných a kvalitních, v poslední době zdobí nejen nejrůznější části lidských těl, ale například i svazek klíčů.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme