Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Přívěsky na krk

Přívěsky na krk

21. 8. 2012, 14:40

Přilákejte pozornost okolí ke svému půvabnému a svůdnému dekoltu. Léto je ideálním obdobím proto, abyste si pořídili náhrdelník nebo přívěsek na krk. Přilákání pohledů okolí je zaručeno. Přívěsek se bude na slunci třpytit jako drahokam.

Přívěsky na krk

Léto je opravdu jako stvořené pro to, abyste své dekolty ozdobili nějakým tím šperkem. Náhrdelníky se vyrábějí z noha materiálů, v mnoha podobách. Možná ale právě pro uvolněnou letní atmosféru bude vhodnější a především praktičtější variantou řetízek s přívěskem. Taková ozdoba vám nebude překážet ani při běžných letních dovolenkových aktivitách. Plavte i sportujte s přívěskem na krku.

Z čeho bude přívěsek

Přívěsky na krk se samozřejmě vyrábějí ze všech možných materiálů, respektive kovů. Záleží jen na vás, jestli zvolíte přívěsek zlatý, stříbrný, pozlacený, nebo například z chirurgické oceli. Šperkaři většinou celkem logicky doporučují vybírat podle toho i řetízek, na který přívěsek následně umístíte, zavěsíte. Nejen oblečení a módní doplňky by na nás měly ladit. Totéž se týká samozřejmě i šperků.

Přívěsky a symbolika

Přívěsky na krk mají moc a sílu. Nejen že nás ozdobí, letně se zatřpytí v odhaleném dekoltu, přilákají pohledy okolí. Nejrůznější symboly a znaky, které takový přívěsek na krk může představovat, o nás i mnoho vypovídají. Mohou o nás spoustu věcí prozradit. Přívěsek na krk může i pro nás samotné znamenat mnohem více než jen pouhou ozdobu. Symbolika a síla tvarů jako je například srdce, kříž a podobně je naprosto jasná. Přívěsky na krk mohou mít i podobu písmen, číslic, která pro nás mají význam. Napodobeniny zvířat, květin mohou svědčit o našich koníčcích, abstraktnější podoby přívěsků mohou alespoň vyjadřovat něco o naší povaze a nátuře. Upřednostňujeme ostré tvary, nebo raději oblé, kulaté?

Kam až by měl přívěsek viset

Při vybírání přívěsku na krk taky dobře zvažte, na jaký řetízek ho umístíte. Respektive na jak dlouhý. Podle toho například volte i velikost přívěsku. Na delším řetízku může být bez obav zavěšen i přívěsek rozměrnější, masivnější. Kratší řetízek si žádá spíše menší ozdobu.

Zobrazení: 118980 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Přívěsky na krk

    21. 8. 2012, 14:40 | Diskuze (0)

    Přilákejte pozornost okolí ke svému půvabnému a svůdnému dekoltu. Léto je ideálním obdobím proto, abyste si pořídili náhrdelník nebo přívěsek na krk. Přilákání pohledů okolí je zaručeno. Přívěsek se bude na slunci třpytit jako drahokam.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme