Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Přívěsky na mobil

Přívěsky na mobil

21. 8. 2012, 13:53

Mobilní telefon dnes funguje tak trochu jako vizitka člověka. Jistě na prvním místě jsou funkce, programy a třeba vestavěný fotoaparát, ale proč takovou vizitku trochu nezkrášlit?

Přívěsky na mobil

Přívěsky na mobil nejsou dnes už jen doménou náctiletých slečen a doby, kdy na trhu byly pouze výrobky "made in China" z několika tenkých drátků a pár korálků už také dávno skončily. Dnes bez problémů seženete takové přívěsky v prémiové kvalitě a z ušlechtilých materiálů - stačí jen pár kliknutí v internetovém obchodě.

Jak zkrášlit mobil

Dávno pryč jsou doby, kdy byl mobilní telefon nevzhlednou obří cihlou a doménou těch nejbohatších podnikatelů. Dnes má mobilní telefon každý a častokrát víc než jen jeden. Jako cihly z plastu už dnes také nevypadají a navíc, člověk si je může zkrášlit k obrazu svému, tapetou na pozadí počínaje a barevným krytem konče. A samozřejmě, jak už téma článku napovídá tak také přívěskem přesně dle svého vkusu. Výběr je téměř nekonečný, seženete přívěšky všech tvarů, vyrobené ze všech materiálů a všech velikostí. Ideální přívěsek si tak vybere slečna školou povinná, dospělá žena i podnikatel ve středních letech.

A jaký přívěsek tedy koupit?

pokud tedy nenakupujete pro nenáročné dítě, vyhněte se levným přívěskům z neidentifikovatelných kovů, které často vídáte v obchodech typu "Vše za deset korun". Nejsou hezké, nejsou vkusné a poví o vás tak leda to, že šetříte, tam kde nemáte. Je to zbytečné, když máte na výběr přívěsky například vykládané Swarovskiho kamínky či jinou vkusnou bižuterií. Nejsou tak drahé a budou vás reprezentovat daleko lépe. Pokud chcete pořídit levně, zkuste přívěsky z chirurgické oceli nebo stříbrné, pro ty nejnáročnější zákazníky se vyrábí přívěsky ze zlata, ať klasického či bílého. A co se tvaru týče, nemusíte také zůstat jen u klasických delfínků či hvězdiček. Nyní jsou v módě třeba písmenka nebo přívěsky - srdce. Ale sehnat se dá jakýkoliv typ.

Zobrazení: 110841 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Přívěsky na mobilní telefon

    23. 8. 2012, 9:33 | Diskuze (0)

    Šperky a nejrůznější ozdoby už dávno nezdobí jen "nás", tedy myšleno lidi. Nejrůznější přívěsky a ozdůbky, dárky z lásky i suvenýry z dovolené umisťujeme i na předměty, které máme často na očích. Například na mobilní telefony.

  • Přívěsky na mobil

    21. 8. 2012, 13:53 | Diskuze (0)

    Mobilní telefon dnes funguje tak trochu jako vizitka člověka. Jistě na prvním místě jsou funkce, programy a třeba vestavěný fotoaparát, ale proč takovou vizitku trochu nezkrášlit?

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme