Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Přívěsky na mobilní telefon

Přívěsky na mobilní telefon

23. 8. 2012, 9:33

Šperky a nejrůznější ozdoby už dávno nezdobí jen "nás", tedy myšleno lidi. Nejrůznější přívěsky a ozdůbky, dárky z lásky i suvenýry z dovolené umisťujeme i na předměty, které máme často na očích. Například na mobilní telefony.

Přívěsky na mobilní telefon

Nejrůznější přívěsky a ozdůbky, dárky z lásky i suvenýry z dovolené umisťujeme i na předměty, které máme často na očích. Například na mobilní telefony. Připomínají nám tak blízké osoby nebo například zážitky z letních dnů strávených v exotických destinacích u moře nebo například na horách. Přívěsky na mobilních telefonech nebo například svazcích klíčů a podobně nám připomenou něco pěkného, zlepší nám náladu.

Srdce na mobil od srdce

Přejete si vyjádřit někomu blízkému, že ho máte rádi, že vám na něm záleží, že ho dokonce milujete. Přívěsek ve tvaru srdce je tedy jistě tím pravým dárkem. Tradiční symbol poví všechno za vás. Připadá vám ale tak trochu ohraný? Možná. Srdce bude znamenat lásku vždy. Jen těžko sílu jeho symboliky nahradíte jiným tvarem. Co ale to klasické srdíčko z lásky "znevšednit" jeho umístěním. Darujte přívěsek ve tvaru srdce, který vaše drahá polovička nebude nosit na krku, ale na mobilním telefonu. Pokaždé, když ho použije, si na vás vzpomene. A možná vás pokaždé a znovu a znovu odmění zamilovanou textovou zprávou. Navíc za srdíčko na mobilním telefonu se jistě nebudou stydět ani muži, ačkoli klasickým přívěskem na krk by se možná neozdobili.

Luxusní přívěsky na mobilní telefon

I ozdoby a šperky určené ne pro lidi ale pro předměty jsou často velmi luxusním a cenným zbožím. Vyberte si například přívěsky z drahých kovů, zlata, stříbra, oceli. Nejen že budou skutečně nádherné, ale myslete také na fakt, že mobilní telefon přece jen velmi často používáte. Přívěsky, kterými ho ozdobíte by tedy měly také něco vydržet. Volte tedy odolné materiály.

Přívěsek na mobilním telefonu i poslouží

Ano. Přívěsek na mobilním telefonu ho nejen ozdobí, ale například pomůže při jeho identifikaci v případě, že ho ztratíte a někdo ho najde a poctivě odevzdá. Popíšete přívěsek a je jasné, že se jedná o telefon skutečně váš.

Zobrazení: 130281 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Přívěsky na mobilní telefon

    23. 8. 2012, 9:33 | Diskuze (0)

    Šperky a nejrůznější ozdoby už dávno nezdobí jen "nás", tedy myšleno lidi. Nejrůznější přívěsky a ozdůbky, dárky z lásky i suvenýry z dovolené umisťujeme i na předměty, které máme často na očích. Například na mobilní telefony.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme