Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Přívěsky

Přívěsky

3. 9. 2012, 16:51

Lidstvo se od nepaměti rádo zdobilo různými šperky. Velmi často to býval přívěsek. K jeho výrobě se používali různé materiály, dřevo či mušle, posléze s kovy, zlatem, stříbrem, ocelí získal již podobu, kterou známe i dnes.

Přívěsky

Existuje řada výrobců přívěsků a dalších šperků, ale jen jeden je swarovski. Můžete mít kompletní sadu šperků zabalenou v krásné originální krabičce dodané zdarma objednavateli klenotů. Pokud se rozhodnete pro přívěsky Swarovski, máte z čeho vybírat. Na internetu najdete řadu zajímavých šperků. Přívěsky Swarovski jsou zkrátka originální dárek pro každého.

Zlaté přívěsky Swarowski, klasika, která potěší každou ženu

Krásné kameny Swarowski zasazené do zlatého přívěsku jsou potěchou pro každou ženu a dívku. Kameny jsou různé velikosti a v různých barvách, ideální je kombinace, při které přívěsky ladí i s náušnicemi. Pro přívěsky swarovski je nejlépe použít i řetízek od stejné firmy.

Přívěsky jsou univerzálním dárkem pro každou ženu

Přívěsky dokážou dotvářet osobnost jejich majitele, vzhledem k velkému počtu v jakém jsou k dostání na trhu se šperky či bižuterií. Od přívěsků pro zamilované, srdce různých tvarů, velikostí a materiálů se dají pořídit i jiné typy, velmi exotické, nadstandardní, ale také jen krásné a klasické. Přívěskem nepohrdnou ani někteří muži. Velmi často se stává, že jako přívěsek nosí na řetízku okolo krku i prstýnek od své přítelkyně či ženy. Správně zvolený přívěsek dokáže upoutat pozornost a přitáhnout pohled, tam kam si to každá žena přeje.

Přívěsky se dnes vyrábí z mnoha materiálů

Ale nejvíce využívanými materiály jsou zlato, stříbro a chirurgická ocel. Zlato a chirurgická ocel se používají pro svou jedinečnou vlastnost, nezpůsobují alergie, stříbro je mystické, ale ve styku s pokožkou se často špiní, začíná černat. Proto se stříbrné šperky většinou pozlacují, tím se této nepříjemné vlastnosti zbaví. Získají tím také antialergické vlastnosti. A kde si přívěsky pořídit, nejlépe z pohodlí domova v internetovém obchodě.

Zobrazení: 136529 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Přívěsky

  3. 9. 2012, 16:51 | Diskuze (0)

  Lidstvo se od nepaměti rádo zdobilo různými šperky. Velmi často to býval přívěsek. K jeho výrobě se používali různé materiály, dřevo či mušle, posléze s kovy, zlatem, stříbrem, ocelí získal již podobu, kterou známe i dnes.

 • Ocelové přívěsky

  3. 9. 2012, 16:28 | Diskuze (0)

  Ocelové přívěsky jsou moderní šperky a jako takové nacházejí stále nové a nové uplatnění. Jsou vyráběny z ušlechtilé oceli, která se dále upravuje. Podle typu úpravy potom získáváme šperky matové nebo ve vysokém lesku.

 • Kovové přívěsky

  3. 9. 2012, 16:23 | Diskuze (0)

  Zlaté a stříbrné náramky s přívěsky, přívěsky ze zlata a stříbra na náramky či jen tak na řetízku, zlaté a stříbrné přívěsky na mobil patří v současné době k nejžhavějším módním trendům.

 • Zlatý náramek s přívěsky

  3. 9. 2012, 15:58 | Diskuze (0)

  Vedle náušnic, náhrdelníků a prstenů patří náramek k nejkrásnějším a nejzářivějším ozdobám každé ženy či dívky. V kamenných obchodech i na internetu najdeme pestrou nabídku náramků od klasických hladkých až po náramky s různými přívěsky. I zde si můžeme vybrat z široké škály od přívěsků z chirurgické oceli a pozlacených přívěsků až po stříbrné a zlaté přívěsky. Pojďme si popovídat o tom, jak si z takové nabídky vybrat správný zlatý náramek, a to i ten s přívěsky.

 • Přívěsky akce

  23. 8. 2012, 10:11 | Diskuze (0)

  Přívěsek je malá ozdoba, která na první pohled zaujme a prozradí něco málo o svém nositeli. Přívěsky se mohou nosit jako šperky - na řetízcích či náramcích, ale také jako módní doplněk na oblečení, na taškách i na mobilních telefonech.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme