Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Swarovski přívěsek srdce

Swarovski přívěsek srdce

28. 8. 2012, 14:10

Přívěsky a komponenty Swarovski znáte jistě minimálně ze stránek módních časopisů. Až nadpozemsky krásné, průzračné, skleněné krystaly obroušené do nejrůznějších tvarů. Není škoda užívat si jejich nádheru jen při listování módním časopisem?

Swarovski přívěsek srdce

Až nadpozemsky krásné, průzračné, skleněné krystaly obroušené do nejrůznějších tvarů. Není škoda užívat si jejich nádheru jen při listování módním časopisem? Jistě! Je na čase ozdobit se například přívěskem Swarovski ve tvaru srdce. Tedy symbolu hluboce zakořeněného, zdaleka ale ne ohraného. Zářivé srdce bude na vašem krku nebo třeba i zápěstí tou pravou ozdobou!

Přívěsky Swarovski neznají hranic

Nabídka a variabilita přívěsků Swarovski je skutečně nekonečná. Sklo je totiž materiál nejen snadno dostupný, ale i relativně snadno zpracovatelný, upravitelný. Přívěsky Swarovski tak mohou hrát doslova všemi barvami. Nebo se může jednat o tu nadpozemsky čistou průhlednost. Jakoby přívěsek ve tvaru hvězdy ani nevyrobili pozemští šperkaři, ale spadl rovnou z oblohy. Sklo je navíc možné obrousit do jakéhokoli tvaru. Hvězda, srdce, květina? Nebo toužíte spíše po přívěsku abstraktním, takovým, nad jehož významem se bude muset okolí tak trochu pozastavit, zamyslet. O to originálnější přívěsek Swarovski bude. Na druhou stranu, která z žen by pohrdla možností ozdobit se srdcem darovaným z lásky?

Swarovského přívěsky opravdu neznají hranic

Nejen že nabídka je nekonečná. Přívěsky a komponenty Swarovski můžete umístit doslova kamkoli. Nechcete snad srdce z lásky nosit tradičně na krku? Zavěste ho klidně na náramek. Náramky s přívěsky stoupají v poslední době velmi v oblibě. Nebo dokonce nechcete nosit přívěsek přímo na sobě? Klíče od bytu, kanceláře, auta. Mobilní telefon. Notebook. To jsou věci, které používáte mnohokrát denně. Umístěte na ně přívěsek ve tvaru srdce a připomínejte si tak den co den svou drahou polovičku.

Varianty přívěsků

Přívěsky Swarovski se nabízejí ve dvou základních variantách. Spočívají v tom, zda je skleněný krystal zasazen do nějakého drahého kovu. Záleží jen na vašem vkusu a volbě! Vybírejte! Je z čeho!

Zobrazení: 124826 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Přívěsky Swarovski

  21. 8. 2012, 14:41 | Diskuze (0)

  Přívěsky se třpytí v našich dekoltech, na náramcích, řetízcích omotaných kolem kotníků. Přívěsky zdobí dokonce i naše mobilní telefony, klíčky od automobilů a podobně. Například komponenty Swarovski lze coby přívěsky umístit doslova kamkoli.

 • Přívěsky Swarovski šperky

  21. 8. 2012, 13:37 | Diskuze (0)

  Šperky tu byly vždy. Od dávných dob se lidé zdobili a krášlili, aby se líbili a vystoupili z davu. Člověk chce být originální a svůj, proto má spoustu výhradně svých věcí, na které nedá dopustit. Jednou z takových věcí jsou právě jeho šperky.

 • Přívěsky Swarovski

  20. 6. 2012, 15:24 | Diskuze (0)

  Každou ženu pohladí po duši, pokud se v dárkové kazetě objeví přívěsky Swarovski. Elegantní zpracování kovu spolu s krásnými přírodními kameny zahřeje i to nejstudenější srdce obdarované přívěsky Swarovski.

 • Přívěsky Swarovski

  27. 4. 2012, 10:34 | Diskuze (0)

  Magičnost přívěsků Swarovski bere dech. Přesto, že se jedná o "zcela obyčejné" krystaly skla. Obyčejné - neobyčejné... Skleněné přívěšky Swarovski se drží ve šperkařství na vrcholku již více než sto let!

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme