Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Zlatý náramek s přívěsky

Zlatý náramek s přívěsky

3. 9. 2012, 15:58

Vedle náušnic, náhrdelníků a prstenů patří náramek k nejkrásnějším a nejzářivějším ozdobám každé ženy či dívky. V kamenných obchodech i na internetu najdeme pestrou nabídku náramků od klasických hladkých až po náramky s různými přívěsky. I zde si můžeme vybrat z široké škály od přívěsků z chirurgické oceli a pozlacených přívěsků až po stříbrné a zlaté přívěsky. Pojďme si popovídat o tom, jak si z takové nabídky vybrat správný zlatý náramek, a to i ten s přívěsky.

Zlatý náramek s přívěsky

Již po tisíce let jsou zlaté náramky oblíbenou ozdobou žen i mužů. Zdobili se jimi nejen egyptští panovníci, ale také královny a vznešené dámy. Na trhu najdeme nejen jemné zlaté náramky, ale také robustnější náramky s různými smyčkami a různě složitým kroucením a zlaté náramky s přívěsky oblíbené zejména u mladých dívek.

U mladých dívek jsou rovněž v oblibě i náramky s přívěsky či přívěsky samotné i z dalších materiálů, jako jsou stříbro či chirurgická ocel. Podívejme se nyní, v jakých tvarech a Jižcenových relacích můžeme zlaté náramky s přívěsky či přívěsky samotné pořídit v jednotlivých obchodech.

Jak vybrat a neprohloupit

Jak jsem již předeslala v úvodu k tomuto článku, náramky patří po staletí k oblíbeným ozdobám mužských i ženských rukou. Jak příslušnice něžného pohlaví, tak muži mohou vybírat z pestré palety náramků a přívěsků v různých provedeních, tvarech a z různých materiálů od klasických tenkých náramků přes silné náramky se smyčkami a složitým kroucením až po ocelové, stříbrné a zlaté náramky s přívěsky. Jak tedy z tak široké nabídky vybrat ten pravý náramek ? Především je důležité, aby náramek dobře „seděl“ na ruce a žena či dívka měla z jeho nošení dobrý pocit. Odborníci doporučují, aby byly náramky vybírány dle obvodu ruky a přičíst k číslu deset milimetrů. Dámské náramky se prodávají ve velikosti 18-19,5 cm, pánské jsou o trochu větší – prodávají se ve velikosti od 19 do 23 cm. Kromě velikosti náramku však také hraje důležitou úlohu při výběru náramku i to, pro jakou příležitost si jej pořizujeme. Jemný zlatý náramek může být výbornou volbou pro oživení elegantních šatů, robustnější náramek je vhodné zvolit pro příležitosti vyžadující elegantnější vzhled. Náramky z chirurgické oceli, stříbrné náramky, zlaté náramky i náramky z bílého zlata lze nosit s různými přívěsky, které můžeme každý den obměňovat. Podívejme se nyní, co je v nabídce našich kamenných a internetových obchodů a v jakých cenových relacích.

Bohatá nabídka

Na trhu najdeme širokou škálu zlatých náramků s přívěsky, pozlacených, stříbrných i ocelových náramků s přívěsky i luxusní náramky z bílého zlata. Kromě zlatých náramků s přívěsky i bez přívěsků nabízejí české kamenné i internetové obchody širokou paletu přívěsků od ocelových přívěsků, přes přívěsky z chirurgické oceli a stříbrné přívěsky až po přívěsky pozlacené, zlaté a přívěsky z bílého zlata. Co do tvarů, můžeme rovněž vybírat z nepřeberného množství přívěsků – módní jsou zejména přívěsky ve tvaru hvězdy, přívěsky ve tvaru srdce, květiny či další tvary, například zvířecí motivy delfínů, psů, berušek, či předměty, jako je například kostka, motiv kabelky či housle. Zlaté náramky s přívěsky v klasických tvarech srdce či hvězdy se v kamenných i internetových obchodech dají pořídit v cenové relaci zhruba od dvou tisíc do dvaadvaceti tisíc korun, hladké zlaté náramky v cenové relaci zhruba do pěti tisíc korun.Samotné přívěsky ke zlatým náramkům jsou na trhu k dostání v mírnějších cenových relacích – ocelové přívěsky a přívěsky z chirurgické oceli lze pořídit v cenových relacích od několika desítek do několika stovek korun, stříbrné přívěsky na náramek zdobené krystaly značky Swarovski lze pořídit v cenové relaci od šesti set korun, pozlacené a zlaté přívěsky zhruba ve stejné cenové relaci. Ve vyšší cenové hladině se pohybují přívěsky z bílého zlata, které lze pořídit v cenové relaci od tří do několika desítek tisíc korun. Levnější variantou luxusních náramků s přívěsky i přívěsků samotných jsou zlaté a stříbrné náramky Swarowski s přívěsky v ceně od tisíce korun výše a široký výběr ocelových, stříbrných, pozlacených i zlatých přívěsků od téže firmy v podobě klasických tvarů, jako jsou perly, hvězdy či srdce či v podobě netradičních a nadčasových tvarů, jako jsou psi, delfíni či berušky v ceně od šesti až sedmi set korun. Nejen hladké zlaté náramky, ale i zlaté náramky s přívěsky jsou elegantní a nadčasovou ozdobou každé ženy i muže, z každé společenské vrstvy v každém století.

Zobrazení: 125596 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Čistý domov na prvním místě

  18. 3. 2016, 9:58 | Diskuze (0)

  Centrální vysavače mají mnoho výhod oproti klasickým přenosným či robotickým vysavačům. Vycházejí všechny z jednoduchého principu, jehož důsledkem je čistý domov zbavený prachu a alergenů.

 • Sexy plesové šaty

  22. 4. 2014, 12:46 | Diskuze (0)

  Pokud se chystáte na některý z plesů nadcházející sezóny 2013, jistě si přejete stát se hvězdou večera a protančené noci. Toužíte proměnit se v pohádkovou Popelku nebo možná sexy dračici. Proč ne, stačí vybrat ty správné plesové šaty.

 • Bílé plesové šaty

  22. 4. 2014, 12:45 | Diskuze (0)

  Bílé plesové šaty, ať dlouhé nebo krátké, se vždy nádherně odrážejí od tmavých obleků tanečních partnerů. Bílá barva navíc působí něžně. Jde o klasické provedení společenských šatů, které léty neztratilo na oblíbenosti.

 • Plesové šaty růžové

  22. 4. 2014, 12:45 | Diskuze (0)

  Plesové šaty bývaly v dobách našich praprababiček a prababiček výsadou dam z lepší společnosti. V současnosti naopak najdeme na trhu širokou škálu dámských, dívčích i dětských plesových šatů v krátkém i dlouhém provedení. Otázkou však zůstává, jaké plesové šaty a líčení k nim si vybrat, abyste se cítila jako princezna.

 • Fialové plesové šaty

  22. 4. 2014, 12:45 | Diskuze (0)

  Chystáte se na ples? Chcete si ho užít v těch nejnádhernějších šatech? Ale jaký střih, materiál a barvu zvolit? Tak aby vše sedlo vaší postavě, barvě vlasů, věku. Není to jednoduchá otázka, ale rozhodně před vámi stojí velmi příjemné rozhodování.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme