Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Zlatý přívěsek srdce

Zlatý přívěsek srdce

27. 8. 2012, 15:03

Pokud chcete někomu blízkému skutečně vyjádřit a odhalit veškerou svou náklonnost k němu, že ho máte rádi, že vám na něm záleží, že ho milujete, rozhodně je na místě dárek v podobě zlatého přívěsku představujícího srdce.

Zlatý přívěsek srdce

Zlatým přívěskem ve tvaru srdce určitě nic nepokazíte. Jakkoli by se snad i mohlo zdát, že se jedná o symbol tak trochu ohraný, nebojte se obdarovat své blízké srdcem od srdce. Věřte, že se jedná o symboliku tak silnou a zakořeněnou, že by působilo spíše směšně zažit se ji "inovovat". A to i v době, kdy se občas za každou cenu snažíme být originální...

Srdce je nenahraditelné

Symbol srdce řekne doslova za vás, co k obdarované osobě cítíte. Pokud tedy darujete zlatý přívěsek v tomto tvaru, věřte, že to bude rozhodně trefa do černého. Ženy pravděpodobně ocení především přívěsky určené k zavěšení na krk. Chtějí, aby byl tento dárek z lásky všem okolo na očích. Touží po tom, dát všem najevo, že ony už nalezli svou drahou polovičku. Muži naopak ocení například přívěsek ve tvaru srdce, který bude zavěšen na jejich mobilním telefonu nebo třeba i svazku klíčů od kanceláře nebo klíčcích od auta. Jednoduše řečeno tak trochu nenápadnější umístění přívěsku silnější pohlaví ocení.

Zlaté srdce pro dva

Nejrůznější šperky takzvaně pro dva stoupají v poslední době v oblibě. Nejedná se o to, že byste se snad o šperk s někým střídali. Naopak. Koupíte rovnou dvě zlatá srdce, pro něj i pro ni. Jejich stejným designem ještě více upozorníte na to, ke komu patříte. Nejen, že se všichni dozví, že už polovičku pro zbytek života máte, ale bude i hned jasné, o koho se jedná.

Varianty zlatých srdcí

Pokud pořizujete takzvané zlaté srdce pro dva, bude se buď jednat o variantu, kdy každý z vás bude na krku nosit jednu jeho polovinu nebo si pořídíte rovnou dvě srdíčka na chlup stejná. V tomto případě zvažte, jestli upřednostníte zlato bílé, klasické žluté, nebo například červené. Nemůžete se domluvit? Pokud je to jediný spor, který máte, gratulujeme a dejte svou lásku na odiv klidně i srdíčky rozličnými.

Zobrazení: 118787 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme