Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.

Prsteny

Prsteny

29. 6. 2012, 16:31

Prsteny patří k nejoblíbenějším šperkům. Důvodem je pravděpodobně fakt, že pokud se rozhodneme někoho obdarovat šperkem, zpravidla se bude jednat právě o prsten. A dárky jistě všichni dáváme i dostáváme rádi.

Prsteny

Právě proto, že prsten je nejčastější volbou šperku, coby daru, dárku, dárečku, pojďme si tak trochu poradit. Vždyť nabídka prstenů je nekonečná a my si přece přejeme darovat ten správný. Některé druhy prstenů se dokonce přímo vymezily k tomu, aby byly darovány k určité příležitosti. A věřte, že to nekončí zásnubami nebo prsteny snubními. Pojďme proniknout do problematiky prstenů.

Prsten jako důkaz

Prsten obvykle darujeme někomu se záměrem dát mu najevo, že do našeho života neodmyslitelně patří. Prsten vyjadřuje nekonečné spojení. Jeho kruhový tvar, který nemá začátek ani konec, to vyjadřuje zcela jasně. Právě proto jsou specifickým druhem prstenů, prsteny zásnubní a snubní. V nabídkách šperkařů jsou téměř vždy umístěny ve speciálních kategoriích.

Zásnubní prsteny

Zásnubní prsteny se dnes nejčastěji objevují ve variantách z bílého zlata. Důvody proto jsou asi dva hlavní. Jednak je bílý, chladný lesk a třpyt této odrůdy, respektive slitiny, zlata prostě moderní. Především ale bílá barva symbolizuje čistotu, nevinnost. Dáváme přece najevo lásku, touhu sdílet s někým zbytek života. Bílá barva se pak jeví ideálně v kombinaci s průhledným, čirým diamantem, briliantem. A pokud plánujete společný život a jste si vědomi faktu, že ten vás bude něco stát, volte klidně alternativu zásnubního prstene se vsazeným zirkonem či skleněným krystalem. Pravidlem ale zůstává, že zásnubní prsten by měl obsahovat jeden drahý kámen či jeho napodobeninu.

Snubní prsteny

Snubní nebo také svatební prsteny se naopak vetšinou nabízejí ve verzi bez dalších doplňků, jedná se čistě o kovový kroužek. Variant je ale opět mnoho. Někteří jsou v tomto případě věrni klasickému žlutému zlatu, jiní jdou s módou. Důležité je hlavně,nezapomenout je v den D doma a pak už jen aby seděly na prstík.

Zobrazení: 135501 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Prsteny akce

  23. 8. 2012, 10:12 | Diskuze (0)

  Zatoužili jste po nějakém novém krásném šperku? Nebo chcete obdarovat někoho blízkého luxusní ozdobou? Co takhle prsten? Využijte akcí šperkařských firem a odměňte sebe i své blízké nádhernými prsteny!

 • Ocelové prsteny

  10. 7. 2012, 11:36 | Diskuze (0)

  Prsteny a šperky celkově se v posledních letech vyrábějí z mnoha nejrůznějších materiálů. Šperkaři zdaleka nekončí u tradičního zlata. Ve šperkařství se například velmi osvědčila chirurgická ocel. Nejčastěji se využívá k výrobě prstenů.

 • Prsteny s kameny

  10. 7. 2012, 11:32 | Diskuze (0)

  Prsteny s kameny se vrací do módy! Co vrací? Dávno už se vrátily! Fotogalerie a nabídky na internetu i výlohy a výkladní skříně zlatnictví jsou toho naprosto beze sporu jasným důkazem. Pořiďte si také prsteny s kameny.

 • Prsteny z bílého zlata

  10. 7. 2012, 11:20 | Diskuze (0)

  Prsteny z bílého zlata jsou hitem pro letošní léto. Nabídky ve fotogaleriích na internetu i výkladní skříně a výlohy šperkařství jsou toho naprosto jasným důkazem. Je na čase abyste si také pořídila prsten z bílého zlata.

 • Snubní prsteny bílé zlato

  9. 7. 2012, 14:57 | Diskuze (0)

  Zlato je kovem pro šperkaře tak nějak výsostným. Je nejtradičnější, nejkvalitnější, nejvyužitelnější. Ale i zlato umí měnit svou tvář. Momentálně takzvaně letí zlato bílé. I snubní prsteny z bílého zlata hrají prim.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme