Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka prstenů a dalších šperků s topazem

Prsten s topazem

Prsten s topazem

10. 7. 2012, 11:44

Už žádné uzavřené zimní boty, kozačky, rukavice ani čepice a šály! Odhalme svoje nožky, ruce, ouška a šíje! Léto je tady! A přilákejme k nejpřitažlivějším částem svého těla pozornost. Třeba prstenem s topasem.

Prsten s topazem

Letní teplé počasí způsobilo, že naše ruce, nohy, uši i krk a dekolt se mohou konečně odhalit. Přilákejte k nim pozornost za pomoci šperků. A nejen to. Nebudete se šperky zas tak zcela odhalené. Dávno víme, co dokáží dobře zvolené šperky a doplňky. Přilákají pozornost k tomu, co je na nás krásného, dokonalého, bezchybného, menší vady či defekty na kráse naopak úžasně zamaskují a skryjí.

Naše nabídka prstenů a dalších šperků s topazem
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Co dokáže topaz

Šperky a doplňky skutečně umí zázraky. Například výrazný a extravagantní prsten s topazem přiláká pozornost okolí ihned k vašim rukám. Pochlubte se tedy pěstěnými a upravenými nehty, krásně opálenou pletí na rukou a štíhlým zápěstím. A věřte, že nikdo nebude řešit o trochu silnější stehna nebo větší zadeček a bříško. Topaz je minerál, který se v přírodě vyskytuje v mnoha nejrůznějších barvách a odstínech. Ať už je vaší oblíbenou barvou žlutá, červená, zelená, ... prsten s topazem si určitě pořiďte. Jen zvolte barvičku svého srdce.

Topaz mnoha tváří

Topaz může mít spoustu barev a odstínů. Stačí si vybrat podle toho, kterou máte nejraději. Nabízí se topaz bezbarvý, žlutý, zlatožlutý, růžový, namodralý, červený, fialový, zelenavý, hnědý nebo dokonce bílý a čirý. V podstatě neexistuje varianta, že byste si prsten s topazem nevybrali. A to nejen pro sebe. I v případě, že chcete prsten s topazem darovat někomu blízkému, je právě maximálně široká nabídka odstínů a barev jistě velkou předností tohoto drahého kamene. Pro dcerku nějakou veselejší, výraznější, třeba červenou, pro babičku zlatožlutou tradiční, pro milenku tajemně zelenou. Prsten s topazem bude slušet všem.

Topaz pro pány

A nezapomeňme na šperky určené pro silnější pohlaví. Právě variabilita prstenů s topazem umožňuje jejich využití i coby prstenů pánských. Topaz zasazený do pánských prstenů je nejčastěji hnědý, popřípadě okrový. Topaz prostě nezklame nikoho! Jen dobře vybrat!

Zobrazení: 115682 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme