Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka safírových prstenů a dalších šperků

Prsten safír

Prsten safír

10. 7. 2012, 11:39

Zelená je barva léta! Zelená je barva veselá! Zelená je barva optimistická! Zelená nám navíc sluší! Pořiďme si tedy na tu nadcházející sezónu rozhodně něco zeleného! Například prsten, do kterého bude zasazen přenádherně zelený safír.

Prsten safír

Šperky osazené safírem skutečně letí. Jsou přesně tím šperkem, který by nám letos v létě neměl chybět. Zelená je in. Pokud vám například připadá příliš výrazná a nápadná na to, abyste se oblékli do zelené od hlavy k patě, zvolte alespoň tu variantu, že se v zeleném duchu dozdobíte. Nejrůznější kabelky, pásky, botky a nebo ... právě šperky se safíry.

Naše nabídka safírových prstenů a dalších šperků
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Zelené není nikdy málo

Například prsten se safírem bude tak akorát nápadný a výrazný, aby přilákal dostatek pozornosti a všichni si všimli, že i vy jste si vědomí faktu, že zelená barva je momentálně žádaná. Safír se navíc objevuje v mnoha odstínech, může být výrazný a svítivý nebo klidně jen zlehka dozelena. Každý z vás si tedy rozhodně vybere prste se safírem přesně podle svých představ. A pokud byste třeba byli z těch, kteří zelenou prostě milují, pořiďte si klidně celou sadu šperků osazených safíry. Prsten nádherně vynikne v kombinaci s náušnicemi, náramkem nebo náhrdelníkem se safíry.

Darujte zelenou

Prsten se safírem se může stát i velmi krásným a vhodným dárkem pro vaše blízké. Zelená barva je neutrální a sluší všem. Safírovým prstenem jistě neurazíte, ba naopak. Hodí se pro mladá děvčata, která veselé a výrazné barvy milují. Bude ale jistě slušet i zralým ženám. Safíry se navíc velmi dobře kombinují i s dalšími drahými kameny nejrůznějších barev. Hodí se k němu žluté jantary, červené rubíny, rudé české granáty, fialové ametysty. Úžasně ho můžeme nakombinovat dokonce s perlami. Pokud si tedy nejste jisti, jakou barvu má ta vaše úplně nejraději, kombinujte a nebojte se toho.

Safírový prsten pro pány

Zelený safír je velmi často vsazen do prstenů pánských. Právě neutralita zelené barvy to umožňuje. Není tak symbolicky ženská jako červená, růžová, fialová a podobné odstíny drahokamů. Zelený safírový prsten by tedy opravdu letos v létě neměl chybět nikomu.

Zobrazení: 117498 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme