Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Prsteny akce
1  2  

Prsteny akce

Prsteny akce

23. 8. 2012, 10:12

Zatoužili jste po nějakém novém krásném šperku? Nebo chcete obdarovat někoho blízkého luxusní ozdobou? Co takhle prsten? Využijte akcí šperkařských firem a odměňte sebe i své blízké nádhernými prsteny!

Prsteny akce
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Prsteny akce

Využijte akcí šperkařských firem a odměňte sebe i své blízké nádhernými prsteny! Výrobci a prodejci šperků umisťují na svůj sortiment spoustu akčních slev v souvislosti s pomalu končícím obdobím dovolených. Využijte jich. Například velmi luxusní a kvalitní prsteny z bílého zlata se stanou díky akcím dostupnými i pro vás. Dopřejte si tedy klidně i nějaký ten diamantík.

Darujte luxus

Pokud se chystáte obdarovat někoho vám blízkého prstenem, rozhodně využijte akcí šperkařských firem. Jejich nabídky ne webových stránkách akcemi doslova přetékají. Podívejte se. Šperkaři jsou si vědomi faktu, že prstenem se snažíme vyjádřit, že nám na obdarované osobě skutečně velmi záleží. A prsten by to měl vyjadřovat. Toužíme darovat prsten, který řekne, miluji tě tak moc, stojíš mi za to, jsi pro mě vším, jsi můj poklad. Vybíráme tedy prsten luxusní, drahý. Akční slevu tak jistě oceníme.

Snubní prsteny v akci

Akce šperkařů se také často týkají množstevních slev. Například sady a kolekce šperků pořídíte výrazně levněji, než kdybyste kupovali náhrdelník, náušnice, náramek, prsten zvlášť. No a snubní prsteny? Vždy je kupujeme v páru. Využijte tedy akcí na jejich cenu!

Akce na barevné prsteny

Zvykli jsme si kombinovat šperky se svým oblečením a ostatními doplňky. Vše by mělo ladit a vypovídat o tom, že máme vkus. Že jdeme s módou, že dbáme na svůj zevnějšek. I prsteny by měly být dobře zkombinovány například s barvou šatů. Pořiďte si tedy nejrůznější varianty. Drahé kameny ale i například skleněné krystaly vsazené do prstenů umí hrát všemi barvami. Pokud využijete akcí, můžete si například koupit spoustu barevných prstenů naráz a ušetřit tak spoustu peněz. Čím více prstenů si koupíte, tím veselejší a letnější budete. Střídejte je klidně podle nálady. Vždyť akční sezónní slevy už tu sice jsou, ale léto ještě zdaleka nekončí!

Zobrazení: 211181 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Šperky akce

  23. 8. 2012, 10:12 | Diskuze (0)

  Sezónní výprodeje, slevy, akce. Týkají se všeho! Léto zdaleka ještě nekončí, nebojte. Období akčních slev už ale začalo! O to lépe pro vás. Využijte toho a pořiďte si například nádherné luxusní šperky v akcích.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme