Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka stříbrných prstenů s perlou
1  2  

Stříbrný prsten s perlou

Stříbrný prsten s perlou

10. 7. 2012, 11:40

Chtěli byste sebe nebo někoho vám velmi blízkého obdarovat skutečně neotřelým prstenem? Nepředstavujete si ale pod pojmem neotřelý prsten šperk zbytečně nápadný či extravagantní. Zvolte tedy stříbrný prsten s perlou!

Stříbrný prsten s perlou

Stříbrný prsten s perlou a šperky, jejichž součástí jsou právě perly, se v poslední době řadí právě k těm, které spojují tradici a přitom působí velmi moderně a originálně. Je to díky tomu, že perly už dávno nenavlékáme jen na tradiční šňůru kolem krku, ale šperkaři je profesionálně a umělecky se vkusem začleňují do nejrůznějších dalších doplňků. Například právě stříbrných prstenů.

Naše nabídka stříbrných prstenů s perlou
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Proč prsten s perlou ze stříbra?

Pokud jste se rozhodli pořídit si také tu svou perlu, doporučujeme nechat ji zasadit právě do prstenu. Tam asi nejkrásněji vynikne. Bude jen jedna jediná, nádherná, čistě bílá, kulatá, pravidelná. Nebo klidně vůbec ne. Prsten s perlou bude o to originálnější, osobitější, poutavější pokud do něj necháte šperkařem vetknout perlu jemně narůžovělou, v odstínu do šeda nebo dokonce černou variantu. Nezapomínejte navíc na fakt, že ne všechny perly jsou pravidelné, kulaté. I netradiční tvar perly váš prsten jistě ozvláštní a odliší od těch ostatních.

Perly si se stříbrem rozumí

Při rozhodování, do jakého kovu perličky umístit se vkus šperkařů i přání a poptávka zákazníků shodují. Perly si prostě rozumí se stříbrem. Právě chladný, ne zas až tak výrazný stříbřitý lesk tohoto ušlechtilého kovu nechá perly vyniknout v jejich plné kráse a dokonalosti. Poku byste se nechtěli za žádnou cenu vzdát tradičního zlata, doporučujeme sáhnout spíše po jeho bílé variantě, která právě napodobuje onen stříbrně chladný lesk. Nabízí se také varianta prstenů s perlou vyrobených z chirurgické oceli. I ta totiž velmi připomíná stříbro.

Více perel?

Prsten s jedinou perlou dá takové perle maximum prostoru proto, aby skutečně vynikla, přilákala pozornost. Samozřejmě se ale nabízejí i varianty stříbrných pr00Prstenů osazených vícero perlami. Ty jsou pak logicky o něco menší, mohou být dokonce kombinovány s jinými drahými kameny a podobně.

Zobrazení: 140984 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme