Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka zlatých prstenů s perlou

Zlatý prsten s perlou

Zlatý prsten s perlou

12. 7. 2012, 16:11

Zlaté prsteny a šperky? Skutečný luxus! Perly? Designová dokonalost! Kombinace obojího? Prostě nepřekonatelná nádhera! Zlatý prsten s perlou je šperk, který není třeba nijak komentovat. Upoutá na sebe pozornost sám.

Zlatý prsten s perlou

Samozřejmě, že zlaté šperky osázené perlami nenosíme den co den do práce, k vodě, na zahrádku. Stejně tak jako oblečení, boty a podobně, i šperky mají určeno kdy a kam je vhodné a především rozumné v nich chodit. Zlatý prsten s perlou by se v tomto případě dal přirovnat samozřejmě k večerní róbě, botám na vysokém podpatku. S nimi takové šperky také nejčastěji kombinujeme.

Naše nabídka zlatých prstenů s perlou
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Pořiďte si skvost a zázrak

Zlatý prsten s perlou je skutečně skvost. Nebojte se pořídit si malý zázrak. Už když rozkliknete fotogalerie a nabídky na internetu nebo nahlédnete do výkladních skříní a výloh šperkařů a zlatnictví, pohledy většiny z vás se jako první upřou právě na prsteny s perlou. Perla je tak trochu magická. Asi proto, že se vlastně jedná o věc, kterou nevytvořil člověk, ale jiný živý tvor. Její konečnou podobu tak šperkaři mohou maximálně trochu poupravit.

Zázračné perly a zase perly

Vznik každé perly lze tedy přirovnat tak trochu k malému zázraku přírody. Trvá velmi dlouho, než se zrnko písku promění v perlu. A tu pak musí ještě někdo najít a vyjmout. Perla může být dokonale a pravidelně kulatá, ale příroda zná i nepravidelné tvary. Stejně tak jsou perly skvostně čistě bílé, ale také existují varianty s nádechem do růžova nebo šeda. Záleží pak jen na nás, jestli toužíme spíše po pravidelnosti a čistotě, nebo upřednostníme originalitu a neotřelost. Do zlatého prstene lze vložit perlu jakéhokoli tvaru, rozměru i odstínu.

Proč zlato?

Perly je nejlepší vsadit do zlatého prstene právě proto, že výsledný šperk se stane skutečným luxusním skvostem. Ne že by nebylo možné rozhodnout se například pro stříbro. Takový prsten by byl samozřejmě i o něco levnější. Nebyla by to ale přece jen škoda? A pokud upřednostňujete stříbřitý kovový lesk před žlutým zlatem, sáhněte po prstenu z bílého zlata s perlou.

Zobrazení: 120629 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Snubní prsteny bílé zlato

  9. 7. 2012, 14:57 | Diskuze (0)

  Zlato je kovem pro šperkaře tak nějak výsostným. Je nejtradičnější, nejkvalitnější, nejvyužitelnější. Ale i zlato umí měnit svou tvář. Momentálně takzvaně letí zlato bílé. I snubní prsteny z bílého zlata hrají prim.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme