Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka zlatých prstenů
1  2  

Zlatý prsten se zirkony

Zlatý prsten se zirkony

10. 7. 2012, 12:01

Chcete svou drahou, nejdražší polovičku ohromit dárkem? Darovat něco, čím jí doslova vyrazíte dech? Například šperk? Zlatý prsten se zirkony je tou ideální volbou věřte! Dech vyrazí každé dívce i zralé ženě.

Zlatý prsten se zirkony

Prsten ze zlata ozdobený zirkony je naprosto ideální kombinací všech vlastností, které si oceníte vy, coby "dárce" a především i vámi obdarovaná. Spojení zlata a zirkonů je velmi luxusní, originální a přitom jemné, nápadné a extravagantní tak akorát. Zlatý prsten se zirkony přitáhne pohledy okolí "jen" do té míry, co vám bude příjemné, ale jistě nikdy nezůstane bez povšimnutí.

Naše nabídka zlatých prstenů
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Jak se zlatý prsten se zirkony odmění "dárci"?

A jaké že výhody má zlatý prsten se zirkony pro vás, coby pro "dárce"? Zlato je jistě kovem velmi vzácným, ušlechtilým a tedy samozřejmě drahým. Zlaté šperky tedy logicky nepatří k těm zrovna levným. Vy ale přece chcete darovat luxus, kvalitu, dokonalost. Není třeba se vzdávat zlata. Stačí doplnit ho o něco levnější variantou doplňků a komponentů, kterými ho doplníte. Nabízejí se například právě zirkony.

Zirkon nebo diamant?

Čiré, průsvitné, profesionálně obroušené krystalky zirkonů oko laika v podstatě nerozezná od pravých diamantů a briliantů. Vyleštěné plošky zirkonů budou při každém pohybu vaší ruky lámat a odrážet paprsky světla tak nádherně, že nikoho ani nenapadne, že se nejedná o diamanty. Bude záležet jen na vás, do jaké míry se rozhodnete prozradit pravdu o svém zlatém prstenu a diamantech - zirkonech do něho vetknutých.

Zlato?

Pokud toužíte po zirkonech zasazených do zlatého prstene, zvažte, jaká odrůda, respektive odstín zlata, bude nejvhodnější. Nabízí se zlato tradičně žluté, dále velmi oblíbené bílé, tak troch netradiční a velmi originální červené nebo růžové, a neopomeňte novinku na trhu - zlato šedé nebo dokonce černé. Zirkony si díky svému nevinně průsvitnému a čirému vzhledu nejlépe rozumí se zlatem bílým. Zlatý prsten se zirkony tak bude vypadat velmi jemně, čistě, nevinně. Pokud ale toužíte povětší míře originality či extravagance, vybírejte i z dalších variant zcela bez obav!

Zobrazení: 122137 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Snubní prsteny bílé zlato

  9. 7. 2012, 14:57 | Diskuze (0)

  Zlato je kovem pro šperkaře tak nějak výsostným. Je nejtradičnější, nejkvalitnější, nejvyužitelnější. Ale i zlato umí měnit svou tvář. Momentálně takzvaně letí zlato bílé. I snubní prsteny z bílého zlata hrají prim.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme