Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka zlatých prstenů
1  2  

Zlatý prsten

Zlatý prsten

10. 7. 2012, 10:52

Kdybyste si měla vybrat jediný šperk ze všech možností a variant, jaký by to byl? Asi nejvíce žen by na tuto otázku odpovědělo zlatý prsten. Prsten je šperk magický, symbolický. Například zásnubní, snubní, ...

Zlatý prsten

Nejrůznějších variant a typů šperků je v dnešních nabídkách šperkařů skutečně nekonečně mnoho. Náramky, náhrdelníky, náušnice, přívěšky a tak dále a tak dále. Faktem ale zůstává, že nejsymboličtější, nejmagičtější jsou právě prsteny. Svědčí o tom i ten pouhý ale o ta jasnější fakt, že pokud vybíráme dárek pro nějakou ženu, nejčastěji se nakonec rozhodneme pro zlatý prsten.

Naše nabídka zlatých prstenů
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Co umí zlatý prsten říci?

Většina věcí a předmětů, kterými se ve svém životě obklopujeme a zdobíme má tu vlastnost nebo spíše schopnost vypovídat spoustu věcí o nás. Jací jsme, jaké máme vlastnosti, vkus, co máme rádi. A i takový zlatý prsten tedy může mluvit za nás. Ihned asi všechny z vás napadlo, že zásnubní a snubní prsteny jasně dávají všem na vědomí, že jejich nositel už své "ano" vyřkl, nebo přinejmenším přislíbil. O takovém zlatém zásnubním a snubním prstýnku sní alespoň tajně asi každičká žena.

Co řekne zlatý prsten dál?

Zásnubní a snubní prsteny mají poslání jasné, dané. Zlatý prsten ale může být darován i za jiným účelem než je žádost o ruku nebo svatba. Zlatým prstenem lze vyjádřit jak moc nám na obdarované záleží. Zlato je kovem velmi cenným. Dejte najevo, že vám za to stojí. Nemusíte to ale přehánět ve smyslu čím více zlata, tím lépe. Masivní příliš těžký zlatý prsten by mohl působit spíše jako kýč. Vsaďte raději na kvalitu, originalitu, propracovanost. Nabízejí se například zlaté prsteny z nejrůznějších odrůd, barevných odstínů zlata. Popřípadě jejich kombinací. Umělecky propracovaný prsten z bílého, žlutého i červeného zlata bude určitě lepší variantou.

Nechte prsten mluvit

Zlatám prstenem můžete i vyjádřit, jak moc osobu, kterou obdarováváte, znáte. Jak znáte její vkus? Má raději šperky masivní nebo nenápadné? A kterou z variant zlata upřednostňuje? Pozor, prsten toho může skutečně hodně prozradit!

Zobrazení: 157845 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme