Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka řetízků z chirurgické oceli
1  2  

Chirurgická ocel řetízky

Chirurgická ocel řetízky

16. 7. 2012, 16:15

Známe to asi všichni. V lepším případě z vyprávění nebo doslechu, v tom horším případě z vlastní zkušenosti. Koupili jsme krásný řetízek, ale po čase se jeho nádherný lesk jaksi vytratil, řetízek zmatněl. Navíc nám způsobil ošklivou alergickou reakci. Chirurgická ocel je řešením.

Naše nabídka řetízků z chirurgické oceli
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Chirurgická ocel řetízky

Pokud máte podobnou zkušenost, věřte, že právě řetízek z chirurgické oceli je řešením všech v úvodu zmíněných trablů a zklamání. Právě chirurgická ocel je materiál naprosto antialergenní. Navíc nepodléhá oxidaci. Nejen že s ní ani nehne pot a vlhkost. Odolá beze změn dokonce i slané vodě. Takže hurá ne dovolenou dělat parádu s řetízkem z chirurgické oceli na krku.

Řetízek trojitý ocel

Pod označením řetízek si možná mnozí z vás představí obyčejné propojení spousty malých kroužků z drahých kovů, které spíše slouží k připevnění nějakého zajímavého přívěšku. Zdaleka tomu tak ale nemusí být. Řetízek může být i sám o sobě plnohodnotným šperkem. A nejen plnohodnotným, dokonce překrásným, originálním, luxusním. Například trojitý řetízek z chirurgické oceli je toho naprosto přesvědčujícím důkazem. Přesvědčete se i vy na http://www.kvalitni-sperky.eu/produkty/sperky-retizky/retizek-trojity-ocel/. Právě chirurgická ocel se perfektně hodí k výrobě různých ornamentů, tvarů a symbolů. Zachová perfektně tvar, nedeformuje se, jednotlivé plošky se přenádherně lesknou. Navíc na nich vynikne neopakovatelná stopa po zpracování oceli. Nádhera, originalita. nemyslíte? Navíc za rozumnou cenu!

Řetízek s přívěskem

Řetízek může samozřejmě sloužit i k tomu, abychom na něj připevnili nějaký přívěšek. V poslední době už většinou koupíme řetízek i přívěšek zároveň. Je totiž nutné, aby se obojí k sobě hodilo. Jinak by byl efekt zcela pokažen. Příkladem dokonalého sladění je ocelový řetízek s přívěškem ve tvaru květiny. Nechte se jím oslnit - http://www.kvalitni-sperky.eu/produkty/sperky-retizky/retizek-s-priveskem-1279/. Očka řetízku jsou velmi efektně propojena a nádherně, do detailu propracovaný květ dokončuje mistrné dílo šperkařů. Vše září jako diamant.

Řetízek Ocelová dáma

Pokud se podíváte alespoň na fotografii řetízku Ocelová dáma http://www.kvalitni-sperky.eu/produkty/sperky-retizky/retizek-ocelova-dama/, jistě uznáte, že tady už se snad ani nejedná o řetízek, ale o luxusní, masivní náhrdelník v pravém slova smyslu. Dáma vám neudělá ostudu ani na skutečně významné společenské události, plese, svatbě a podobně.

Zobrazení: 90295 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme