Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.

Zlaté řetízky

Zlaté řetízky

16. 7. 2012, 16:18

Takový zlatý řetízek, to je dnes zcela něco jiného, než dříve. Pryč jsou doby, kdy masivnost, délka a především počet zlatých řetězů, kterými se dotyčný "ozdobil", měly především dát všem ostatním najevo, jaký je to boháč.

Zlaté řetízky

Zlatý řetízek kolem krku, popřípadě i zápěstí nebo kotníku, by měl vypovídat spíše o našem vkusu pro krásu, než o tom jak je plná naše peněženka. Proto od řetízku ze zlata očekáváme originalitu, preciznost provedení, propracovanost do posledního detailu, jemnost a zároveň nápadnost tak akorát vyvážené. Prostě zlatý řetízek nesmí kýčovitě vykřikovat, podívejte všichni, jak jsem byl drahý, ale na druhou stranu by si ho okolí mělo všimnout.

Zlatý řetízek Jan

Zlato se dnes nabízí v mnoha variantách, barevných odrůdách, odstínech. Existuje zlato bílé, červené, růžové, dokonce i šedé. Zlatý řetízek Jan je pojmenován tradičním českým jménem a stejně tak je tedy i vyroben z tradičního zlata, tedy zlata žlutého. Nejedná se ale o řetízek poskládaný z tradičních kulatých oček. Zlatý řetízek Jan vznikl propojením jednotlivých článků, které jsou navíc velmi efektivně poskládány podle velikosti od nejmenších po největší. Vzniká tak překrásný zlatý náhrdelník o celkové délce 55 centimetrů a váze přes 30 gramů.

Zlatý řetízek Antonín

Mužské jméno a tedy i zlatý řetízek Antonín určený pánům. Muži často zůstávají věrni tradiční žluté variantě zlata. I řetízek Antonín tomu odpovídá. A i jinak se jedná o zlatý řetízek v podstatě velmi klasický. Je poskládán z oček. Oživen je tím, že v pravidelných vzdálenostech jsou drobná očka proložena poněkud většími. Délka zlatého řetízku Antonín 50 centimetrů by měla postačit i mužům. Váha je něco přes 8 gramů.

Zlatý řetízek Radim

Další mužské jméno a další pánský řetízek - zlatý řetízek Radim . I tento řetízek splňuje přání většiny mužů. Často požadují řetízek krásný, dost výrazný na to, aby si ho okolí všimlo a ocenilo ho, ale na druhou stranu nijak zbytečně přeplácaný či extravagantní. Originalita pánům vyhovuje, ale ne za cenu kýčovitosti. Zlatý řetízek Radim to vše splňuje, nemyslíte? Očka jsou dostatečně velká i netradičně tvarovaná. Přesto se jedná spíše o tradiční klasiku, než nějaký přemrštěný módní výstřelek.

Zobrazení: 140860 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Zlatý řetízek 50cm

  27. 7. 2012, 16:31 | Diskuze (0)

  U řetízků na krk hraje při jejich výběru velmi důležitou roli nejen materiál, ze kterého budou vyrobeny, ale i jejich masivnost a především délka. Od toho se pak může odvíjet i doplnění řetízku dalšími komponenty nebo přívěškem.

 • Zlatý řetízek na ruku

  27. 7. 2012, 16:27 | Diskuze (0)

  Ano správně. Řetízkem nemusíte zdobit výhradně jen dekolt. Pořiďte si například řetízek na ruku nebo dokonce na nohu. Zlatý řetízek na vaší ruce možná vynikne ještě o to více. Při každém jejím pohybu bude nádherně odrážet světlo a lesknout se.

 • Zlatý řetízek pánský

  27. 7. 2012, 16:23 | Diskuze (0)

  Slaví váš partner, syn nebo otec významné jubileum. Chcete ho odměnit, udělat mu radost? Věřte, že pokud sháníte dárek pro pány, rozhodně nikdy nic nepokazíte zlatým pánským řetízkem.

 • Dětský zlatý řetízek

  27. 7. 2012, 16:07 | Diskuze (0)

  Stále častěji pořizují pyšní rodiče nejrůznější šperky svým ratolestem již ve velmi útlém věku. Vedle náušniček, které mimochodem již dávno nezdobí jen ouška děvčátek, se nejčastěji jedná o řetízky. Dětské řetízky se nejčastěji vyrábějí ze zlata.

 • Dětský zlatý řetízek

  25. 7. 2012, 9:43 | Diskuze (0)

  Stále častěji pořizují pyšní rodiče nejrůznější šperky svým ratolestem již ve velmi útlém věku. Vedle náušniček, které mimochodem již dávno nezdobí jen ouška děvčátek, se nejčastěji jedná o řetízky. Dětské řetízky se nejčastěji vyrábějí ze zlata.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme