Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka masivních stříbrných řetízků
1  2  

Masivní stříbrný řetízek

Masivní stříbrný řetízek

27. 7. 2012, 16:31

Řetízek je asi tím nejuniverzálnějším šperkem. Zdobí se jím obě pohlaví, všechny generace. Univerzální ale zdaleka ne nudný, ohraný, nezajímavý, Jaké řetízky jsou momentálně moderní, ptáte se? Masivní, stříbrné řetízky letí.

Naše nabídka masivních stříbrných řetízků
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Masivní stříbrný řetízek

Masivní stříbrný řetízek je vhodným šperkem především pro muže. Vyhovuje jim hned v několika ohledech. Muži mají většinou rádi rozměrnější, masivnější šperky. Nepotřebují jich tolik jako ženy. Často jim postačí ozdoba jedna jediná, ale o to nápadnější a výraznější. Například právě takový stříbrný masivní řetízek kolem krku. Čím větší očka, tím lépe.

Pánové mají rádi stříbro

Pánové si oblíbili masivní stříbrné řetízky. Nejen, že mají rádi šperky větší, výraznější, masivnější než ženy. Imponuje jim i chladně kovový, stříbrný lesk takových řetízků. Muži ze všech možných materiálů volí nejčastěji právě stříbro. Pokud si pak pořizují řetízek zlatý, sáhnou zpravidla po bílé variantě zlata. A to právě z toho důvodu, že vzhledem připomíná stříbro. V neposlední řadě pak pánové rádi nosí řetízky a šperky ocelové. I chirurgická ocel se leskne chladně, stříbrně. Navíc ocelové řetízky mají lehce kouřové zabarvení, jsou o něco matnější. To pánové považují za mužnější. Proto vedle masivních stříbrných řetízků sáhnou často po těch ocelových.

Masivní a tradiční

Masivní řetízky se většinou skládají z tradičních oček. Právě na rozměrech oček závisí celková nápadnost řetízku. Ale například i řetízek z velkými oky může působit velmi jemně a křehce. Očka jsou velká ale jsou zhotovena z tenkého stříbrného vlákna. Opakem jsou pak očka, na něž padlo stříbra mnohem více. U takto masivních řetízků pak jistě oceníte, že stříbro není tak drahé jako například zlato. Spotřeba materiálu je totiž poměrně velká.

Nejen na krk?

Masivní stříbrný řetízek často zdobí i zápěstí, popřípadě kotník mužů a žen. Takový náramek je na léto ideální ozdobou. Umožňuje, abyste s ním plavali, sportovali, pracovali na zahrádce a tak dále. Nijak nepřekáží a přitom všem velmi sluší.

Zobrazení: 137006 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme