Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka pánských řetízků z chirurgické oceli

Pánské řetízky z chirurgické oceli

Pánské řetízky z chirurgické oceli

17. 7. 2012, 15:18

I pánové se rádi zdobí nejrůznějšími šperky. Ty určené pro ně se ale samozřejmě a zcela logicky liší od ozdob určených dámám. Nejsou většinou tak nápadné, blyštivé. Proto si muži velmi oblíbili řetízky a šperky z chirurgické oceli.

Naše nabídka pánských řetízků z chirurgické oceli
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Pánské řetízky z chirurgické oceli

Chirurgická ocel se svým vzhledem podobá bílé odrůdě zlata nebo stříbru. Nedisponuje ale takovou mírou třpytu, lesku. Proto perfektně vyhovuje právě mužům. Příslušníci silnějšího pohlaví se totiž zdobí šperky tak trochu z jiného důvodu než ženy. Netouží po tom, aby byly jejich řetízky příliš nápadné, upřednostňují spíše jejich osobitost, originalitu, důraz na detail.

Řetízky pro pány

Muži většinou nekupují šperky a řetízky, které by byly co nejnápadnější. Oceňují spíše jejich originalitu. Chirurgická ocel, coby materiál ve šperkařství stále oblíbenější, toto zaručuje už sama o sobě. Její zpracování zanechává na povrchu jakousi mapu, stopu, která je zcela neopakovatelná. Navíc i odstín a míra třpytu ocelových řetízků je velmi originální. Z toho důvodu jsou často pánské řetízky z chirurgické oceli poskládány z masivnějších oček. Tak, aby bylo využito trochu větších plošek, na nichž všechna tato pozitiva oceli vyniknou o to více.

Masivnější řetízky

Pánové tedy netouží po špercích příliš zářivých. Tak trochu to ale dohánějí rozměry. Pořizují si řetízky o mnoho masivnější než dámy. Chirurgická ocel se i v tomto směru jeví jako zcela ideální materiál. Na masivní řetízek logicky "padne" podstatně více materiálu. Jeho cena tedy hraje o to větší roli. Chirurgická ocel je cenově dostatečně výhodná. Ceny i za velmi masivní řetízky pro pány jsou naprosto přijatelné.

Řetízky kamkoli?

Pánové si pořizují řetízky nejen na krk ale velmi často jimi zdobí i svá zápěstí. V obou případech je velmi důležitá délka řetízku. Na zápěstí by samozřejmě neměl "plandat", ale na druhou stranu ani se zbytečně zařezávat do kůže. Pokud pak mluvíme o řetízku na krk, víceméně záleží na tom, jak moc muži chtějí, aby byl řetízek na očích nebo naopak skrytý pod košilí. Pánské řetízky se proto nabízejí v mnoho délkách.

Zobrazení: 108164 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Zlatý řetízek pánský

  27. 7. 2012, 16:23 | Diskuze (0)

  Slaví váš partner, syn nebo otec významné jubileum. Chcete ho odměnit, udělat mu radost? Věřte, že pokud sháníte dárek pro pány, rozhodně nikdy nic nepokazíte zlatým pánským řetízkem.

 • Pánský stříbrný řetízek

  17. 7. 2012, 15:22 | Diskuze (0)

  Pánové se samozřejmě také chtějí líbit, pánové si samozřejmě také pořizují šperky. Nejčastěji se jedná o nejrůznější řetízky. Z materiálů obvykle sáhnou po stříbře nebo chirurgické oceli. Chladný kovový lesk pánům nejlépe vyhovuje.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme