Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka pánských řetízků
1  2  

Pánské řetízky

Pánské řetízky

17. 7. 2012, 14:50

No jistě že šperky nejsou určeny jen ženám. I pánové se odjakživa zdobí prsteny, náušnicemi, zlatými řetězy. Pečetní prsteny se proměnily v o trochu méně nápadné, i náušnice prodělaly jisté změny a z masivních zlatých řetězů se staly vkusné pánské řetízky.

Naše nabídka pánských řetízků
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Pánské řetízky

Ano. Masivní zlaté řetězy pro krále a šlechtice zůstaly v historii a pohádkách. Pánové se dnes zdobí velmi vkusnými, samozřejmě i méně nápadnými řetízky. I materiál je často jiný než klasické zlato. Muži stále častěji dávají přednost ne tolik zářivým a nápadným kovům. Matnější ocel či šedou variantu zlata zřejmě považují za mnohem mužnější. Poptávka je toho důkazem.

Řetízek kuličkový karabina

Kuličkový řetízek z chirurgické oceli je jasným důkazem a příkladem toho, po jakých špercích, respektive řetízcích, touží moderní muži. Jedná se o tak akorát nápadný šperk. Matnější vzhled chirurgické oceli pánové ocení. Netouží na sebe upozorňovat tolik jako dámy. Na druhou stranu to ale chce trochu originality, neotřelosti. Proto jsou klasická řetízková očka nahrazena kuličkami. U pánů hraje velkou roli i délka řetízku. Někteří mají raději řetízek těsněji kolem krku, jiní si přejí, aby byl delší a třeba i tak trochu skrytý po košilí či tričkem. Proto je možné zvolit v případě ocelového kuličkového pánského řetízku ze třech různých variant délky - 40,45,50,55cm.

Řetízek kulatá očka

Pánové často volí i klasiku poskládanou z oček. Řetízek z chirurgické oceli Kulatá očka je toho důkazem. Očka jsou ale většinou masivnější než u klasických očkových řetízků určených pro dámy. V této podobě může samozřejmě takový pánský řetízek z oček sloužit jako šperk i sám o sobě. Pokud pak pánové sáhnou po řetízcích z oček jemnějších, často na ně zavěsí nějaký další přívěšek, symbol a podobně.

Řetízek hranatá očka

Kompromisem, který pánové milují, je varianta šperků, které se na první pohled tváří jako osvědčená klasika, která nemůže ničím překvapit, nebo na sebe nějak zbytečně upozorňovat. Při bližším prozkoumání ale odhalí detail originální, neotřelý, zajímavý, hodný pozornosti a pochvaly. Tento kompromis nádherně splňuje například řetízek z chirurgické oceli s hranatými očky . Na první pohled klasika, na ten druhý určitě originál.

Zobrazení: 142725 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Zlatý řetízek pánský

  27. 7. 2012, 16:23 | Diskuze (0)

  Slaví váš partner, syn nebo otec významné jubileum. Chcete ho odměnit, udělat mu radost? Věřte, že pokud sháníte dárek pro pány, rozhodně nikdy nic nepokazíte zlatým pánským řetízkem.

 • Pánský stříbrný řetízek

  17. 7. 2012, 15:22 | Diskuze (0)

  Pánové se samozřejmě také chtějí líbit, pánové si samozřejmě také pořizují šperky. Nejčastěji se jedná o nejrůznější řetízky. Z materiálů obvykle sáhnou po stříbře nebo chirurgické oceli. Chladný kovový lesk pánům nejlépe vyhovuje.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme