Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka pánských stříbrných řetízků
1  2  

Pánský stříbrný řetízek

Pánský stříbrný řetízek

17. 7. 2012, 15:22

Pánové se samozřejmě také chtějí líbit, pánové si samozřejmě také pořizují šperky. Nejčastěji se jedná o nejrůznější řetízky. Z materiálů obvykle sáhnou po stříbře nebo chirurgické oceli. Chladný kovový lesk pánům nejlépe vyhovuje.

Naše nabídka pánských stříbrných řetízků
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Pánský stříbrný řetízek

Pánské řetízky se samozřejmě liší od těch určených pro jemnější pohlaví. Důvodem je především fakt, že pánové si šperky a řetízky pořizují z tak trochu jiných důvodů než dámy. Muži netouží po řetízku nápadném, blyštivém. Spíše ocení jeho osobitost, originalitu, propracovanost do posledního detailu. Pánské řetízky také méně často mají přívěšek nebo další doplňky.

Očka ze stříbra

Nejčastější a stále nejoblíbenější variantou pánského řetízku je ten poskládaný z malých stříbrných oček. Zatímco dámy stále častěji volí lesklá háďátka, spirálky a podobně, muži zůstávají věrni očkům propojeným do sebe. Pokud jsme ale zmiňovali, že pánové touží po špercích a ozdobách osobitých, originálních a propracovaných do posledního detailu, jak toho dosáhnout v případě klasického řetízku ze stříbrných oček? Nebude nudný? Zdaleka ne. A postačí málo.

Očka neočka

Jak tedy propůjčit klasickému stříbrnému pánskému řetízku tu požadovanou originalitu, neotřelost? Jednoduše. Kdo tvrdí, že stříbrná očka musí být bezpodmínečně kulatá? Nikdo. Pánové si velmi oblíbili stříbrné řetízky ze čtverečků, obdélníčků a podobně. O trochu větší plošky navíc působí tak trochu mužněji. Pánové celkem často sáhnou po řetízcích masivních.

Kuličky?

Pokud pánové chtějí ještě trochu více originality, nabízí se například i kuličkový pánský stříbrný řetízek. Tradiční očka jsou v tomto případě nahrazena malinkými kuličkami. Pravda je, že na takový typ pánského řetízku se nedoporučuje umisťovat jakékoli přívěšky. Pokud si tedy pánové přejí nosit na krku nějaký symbol a podobně, je přece jen lepší zůstat u té varianty stříbrného řetízku z oček. A co se délky řetízku týká, obecně platí, že řetízek bez přívěšku může být kratší a těsněji u krku, naopak přívěšek by měl viset o něco níže. Pánské řetízky se proto samozřejmě nabízejí v mnoha variantách délek.

Zobrazení: 105237 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme