Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka řetízků s křížem

Řetízek s křížkem

Řetízek s křížkem

5. 9. 2012, 14:07

Kříž, křížek - původně samozřejmě náboženský symbol. Dnes je křížek velmi oblíbeným motivem na oblečení i špercích. Přívěšky ve tvaru křížku už zdaleka nejsou určeny jen věřícím lidem, aby upozornily na jejich víru a vyznání.

Naše nabídka řetízků s křížem
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Řetízek s křížkem

Rozcestník:
Křížek Swarovski
Řetízek s křížkem pro pány
Křížky pro každého

Řetízek s křížkem si klidně pořiďte, ať už jako připomínku víry a vyznání nebo "jen" jako estetický doplněk. Variant a provedení je nekonečné množství. Chcete křížek nenápadný nebo obrovský, kovově lesklý nebo barevný, postačí vám skleněný nebo raději sáhnete po diamantech a briliantech. Proti gustu žádný dišputát, stačí si opravdu jen vybrat ten správný křížek.

Křížek Swarovski

I křížek vybroušený z obyčejného skla může být naprosto neobyčejný, nádherný, dokonalý, originální, luxusní a prostě dechberoucí. A to konkrétně v případě, že se bude jednat o přívěšek ve tvaru křížku od firmy Swarovski. Právě šperkaři Swarovski vynikají svým umem brousit ze skla tak nádherné krystaly, že se při pohledu na ně doslova tají dech. Například křížek z čirého skla zavěšený na řetízku z bílého zlata, stříbra nebo chirurgické oceli je naprosto dokonalou kombinací. Z výčtu variant materiálů, ze kterých je možné pořídit řetízek, je jasné, že sklo si perfektně rozumí a ladí se stříbřitými kovy.

Řetízek s křížkem pro pány

I muži často nosí řetízky. Jedná se o šperky nepříliš nápadné, a to právě pánům vyhovuje. Proto také většinou nedoplňují své řetízky žádnými jinými komponenty nebo přívěšky. A pokud přece jen nějaký ten přívěšek nosí, většinou se jedná o nějaký symbol, který pro ně skutečně něco znamená, tedy nejen zdobí. Muži nosí i řetízky s křížkem. Ale docela jiné než ženy. Křížek je povětšinou vytepán ze stejného kovu jako řetízek a není nijak zbytečně nápadný. Z materiálů je mužům nejbližší chirurgická ocel. Oceňují především její kouřově matný lesk, který není tak pronikavý, a to silnějšímu pohlaví vyhovuje.

Křížky pro každého

Ať už skleněný krystal Swarovský na bílém zlatě nebo ocelový kříž pod pánskou košilí, věřte, že řetízky s křížkem prostě letí. Stačí si jen vybrat.

Zobrazení: 145796 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme