Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka řetízků se srdíčkem
1  2  

Řetízek se srdíčkem

Řetízek se srdíčkem

27. 7. 2012, 16:14

Řetízkem se srdíčkem rozhodně nepohrdne žádná slečna, dáma, paní či holčička nebo babička. Léto je časem lásky. Obdarujte tedy svou drahou polovičku nebo třeba i dcerku, maminku řetízkem se srdíčkem.

Naše nabídka řetízků se srdíčkem
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Řetízek se srdíčkem

Srdíčko je prostě symbolem tak jasným a silným, že se nikdy neohraje, nikdy neomrzí, nikdy nezmizí. Řetízek s přívěškem zobrazujícím srdce rozhodně není dětinský ani kýčovitý. Pokud správně vyberete variantu, věřte, že milenka, babička i dcerka budou nadšené. Jen pozor na to, koho tedy hodláte srdcem obdarovat. Malým slečnám červený kamínek nebo sklíčko, těm starším raději drahokam ve tvaru srdíčka nebo třeba srdce zlaté.

Srdce a zase srdce

Řetízek se srdíčkem může mít skutečně neuvěřitelnou spoustu podob. Od pouťového sklíčka zavěšeného na kočičím zlatě, až po skutečně luxusní a velmi drahý náhrdelník ze zlata a briliantů. Takový luxusní šperk vyrazí vaší milé dech. K briliantům se většinou volí bílá varianta zlata. Pokud hodláte srdíčko umístit na zlatý řetízek, celkově doporučujeme sáhnout po bílém zlatě. Jeho kovově stříbrný lesk je momentálně velice moderní. Pokud pořizujete briliant ve tvaru srdíčka, možná oceníte možnost koupit alespoň řetízek o něco levněji. Požadavky na moderní kovový třpyt šperků splní i stříbro nebo chirurgická ocel.

Kolik srdíček

Řetízek může obsahovat klidně i více než jedno srdíčko. Například velmi originálním srdíčkovým řetízkem je takový, kde vlastně každé jeho očko je malinkým srdíčkem. Proč zůstávat u tradičních kulatých oček? Vždyť čím originálnější naše šperky jsou, tím lepší. A o to lepší, spočívá-li jejich jedinečnost, neotřelost a originalita v propracovaném a promyšleném detailu. Nechceme prvoplánovitý, za každou cenu extravagantní kýč. Malá srdíčka vybroušená ze zirkonů nebo drahých kamenů mohou být také například vsazena mezi jednotlivé články řetízků.

Srdíčko nejen na řetízku

Pokud chcete své drahé opravdu vyrazit dech, obdarujte ji řetízkem se srdíčkem v sadě i s náušnicemi, náramkem, prstenem ve stejném designu. Dámy milují, když mají vše do posledního detailu dokonale sladěné.

Zobrazení: 139465 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme