Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka řetízků z bílého zlata
Naše nabídka řetízků z bílého zlata
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Řetízek z bílého zlata

Řetízek z bílého zlata

16. 7. 2012, 16:24

Pokud si přejete ozdobit se šperkem skutečně luxusním, moderním, zároveň však originálním a neotřelým, rozhodně sáhněte v nabídkách šperkařů po řetízku z bílého zlata. Ačkoli takový řetízek nevyjde za pár měsíců z módy, můžete si koupit zcela originální kousek.

Řetízek z bílého zlata

Ano, zlato coby materiál, ve šperkařství stále hraje prim. Ačkoli mnozí zákazníci často volí i řetízky stříbrné, popřípadě ocelové. Zlato je ale luxus a tím také zůstane. V současné době je naprosto nejoblíbenější jeho bílá varianta. Tento fakt je dán tím, že prostě letí stříbřitě kovový lesk šperků. Řetízek z bílého zlata tedy bude luxusní, moderní, prostě nej!

Řetízek z bílého zlata Arieta

Pod označením řetízek si nejspíše mnozí z vás - asi většina - představí známou klasiku. Tedy spoustu malých oček propojených do sebe. Řetízek ale může mít i spoustu jiných podob. Řetízek z bílého zlata je jedním z mnoha takových. Nechte se oslnit jeho nádherou. Nelhali jsme ani v jediném, že? Luxus, modernost, zároveň originalita, neotřelost, a přesto nemusíte mít strach, že by příští sezónu mohl propadnout do kategorie "out".

Řetízek z bílého zlata Arieta

Řetízek z bílého zlata Arieta není vyroben propojením kulatých, popřípadě oválných či čtvercových oček. Jedná se o dnes mnohem oblíbenější typ řetízku - tedy o jakési háďátko nebo možná pružinku, spirálku, vlákno. Jak tomu kdo chce říkat. Je široký 1,38 milimetrů. Tyto varianty řetízků jsou v oblibě především proto, že se lesknou a třpytí ještě více než plošky izolovaných oček. A o to přece jde. Postačí slabounké, jemné háďátko, a přesto budeme oslněni moderním stříbřitým leskem.

Řetízek z bílého zlata Arieta

Tak nádherný řetízek může být dozajista luxusním šperkem i zcela sám o sobě. Můžeme ho však klidně ještě "vyšperkovat" nějakým tím přívěškem. A co že se k bílému zlatu hodí nejvíce? Stříbřitý lesk si rozumí s perletí, jemnými světlými barvami, čistotou. Tedy perly, diamanty a brilianty, nebo "alespoň" zirkony, popřípadě skleněné krystaly. Pokud drahé kameny, tak spíše světlejší odstíny a varianty. Ideálním přívěškem na řetízek z bílého zlata je pak i symbol či geometrický tvar vytepaný ze stejného materiálu. Nebo doplňte řetízek z bílého zlata Arieta náramkem a náušnicemi ve stejném designu. Řetízky nemusí nacházet uplatnění "jen" kolem krku.

Zobrazení: 95435 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Řetízek bílé zlato

  16. 7. 2012, 16:24 | Diskuze (0)

  Pokud uvažujete o řetízku a nevíte jaký je ten nej nej nej, nechte si poradit! Rozhodně řetízek z bílého zlata. Luxus, moderní vzhled, kvalita, originalita. Řetízek z bílého zlata je prostě vítěz na plné čáře! Je na čase se takovým ozdobit!

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme