Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Řetízky akce
1  2  

Řetízky akce

Řetízky akce

23. 8. 2012, 10:11

Končící letní sezóna nahrává ke koupi zlevněných šperků. Nejedná se o šperky podřadné kvality, jen je potřeba uvolnit skladové prostory pro nové zboží. Nahlédněte do webových stránek firem prodávající šperky a vybírejte.

Řetízky akce
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Řetízky akce

Nejenom starší výrobky, ale i nové šperky v množstevních cenách se objevují při prodeji v případě řetízky akce. Tato sleva se dá využít i pro koupi několika stejných výrobků, kdy se můžete podělit o řetízky se svými přáteli. Působí velmi zajímavě, pokud se někde objevíte se stejnými šperky, stejně sladěni. v případě řetízků se dají použít i stejné přívěsky.

Řetízky akce vám pomůžou získat vysněný šperk

Při důkladném sledování různých promo akcí na různé typy šperků můžete získat mimo jiné i krásné řetízky s přívěsky. Pořiďte si spolu se svým partnerem stejné řetízky se stejnými přívěsky. Takovéto šperky pro dva dají všem jasně najevo, že k sobě patříte.

Řetízky akce se týkají šperků z různých materiálů

Všechny slevové akce, promo akce i množstevní slevy, které se nachází na internetu, se týkají šperků z různých materiálů. Zaleží jen na uvážení prodejce, co nabídne v takovéto akci. Vy už jen můžete sledovat novinky na internetu, a pokud objevíte něco zajímavého, neváhejte. Nejste totiž sami, kdo si chce pořídit nějaký pěkný šperk, řetízek, náušnice nebo set. A nejenom pro sebe, ale i pro své blízké.

Řetízky akce patří k oblíbeným slevovým lákadlům internetových prodejen.Řetízky nosí děti, ženy i muži. A může jít o řetízky zlaté, stříbrné a pozlacené, nebo například výrobky z chirurgické oceli. Jen je potřeba využít správného druhu slevy. Ideální je například množstevní sleva: tři řetízky za cenu jednoho. A v případě objednávky nad určitý limit si můžete i vybrat z několika nabízených řetízků. Právě chirurgická ocel nebo zlato je velmi oblíbená u mužské populace. Ženy zase dávají přednost mystickému stříbru či zlaté klasice. Pro děti je doporučeno používat zlaté šperky, nehrozí zde alergické reakce. Řetízky akce dávají plno možností jak si opatřit pěkný šperk.

Zobrazení: 154317 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Šperky akce

  23. 8. 2012, 10:12 | Diskuze (0)

  Sezónní výprodeje, slevy, akce. Týkají se všeho! Léto zdaleka ještě nekončí, nebojte. Období akčních slev už ale začalo! O to lépe pro vás. Využijte toho a pořiďte si například nádherné luxusní šperky v akcích.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme