Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka řetízků pro muže
1  2  
Naše nabídka řetízků pro muže
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Řetízky pro muže

Řetízky pro muže

17. 7. 2012, 15:06

Původně řetízky, tedy spíše zlaté řetězy, sloužili králům a šlechticům, aby dali na odiv své bohatství. Zdobili se jimi především muži. I dnes se pánové zdobí řetízky. Ale zcela jinými a především ze zcela jiných důvodů.

Řetízky pro muže

Dávno už neplatí, že čím delší a masivnější řetízek kolem krku je, tím lepší. Zapomeňte na to , že čím více co nejtlustších zlatých řetězů budete mít kolem krku, tím více budete obdivováni. Naopak dnes muži daleko raději volí řetízky méně nápadné. Oblíbenou variantou jsou dokonce řetízky ocelové, a to právě z toho důvodu, že se nelesknou tak pronikavě jako zlato.

Řetízek kulatá očka

Příkladem ze všechny může být například ocelový řetízek z kulatých oček. uži dnes opravdu dávají přednost řetízkům spíše nenápadným, nijak zbytečně křiklavým. Chirurgická ocel jim vyhovuje především svým lehce kouřovým zabarvením, nebo nádechem. Fakt, že se řetízek tolik neblyští, pravděpodobně pánům připadá mužnější. I poskládání tohoto ocelového řetízku z klasických kulatých oček nijak nevybočuje z našich tradičních představ o tom, co je to řetízek. Co pánové řeší naopak častěji, než ženy, je délka řetízku. Proto se tento typ ocelového pánského řetízku dodává hned ve třech variantách - 40,45,50 a 55 cm.

Řetízek masivní ocel

Pokud si pánové přece jen chtějí dopřát řetízek o trochu nápadnější, jdou na to jinými cestami než ženy. Netouží po špercích originálních, za každou cenu jedinečných a podobně. To co chybí na neotřelosti pak doženou rozměry. Příkladem za všechny může být například ocelový řetízek. Zachována zůstávají tradiční kulatá očka i jejich klasické propojení. I materiál, tedy chirurgická ocel, muži nejoblíbenější a nejžádanější, nezmizela. Kouřová, ne tolik lesklá nenápadná. O to masivnější může řetízek být. Další výhodou chirurgické oceli je pak beze sporu její cenová dostupnost. I velmi masivní řetízek pro muže tak nebude nijak zbytečně předražený.

Řetízek z chirurgické oceli Simeon

I řetízek Simeon je určen pro muže a i tento typ je vyroben z chirurgické oceli.

Jasný důkaz toho, jak si pánové tento osobitý materiál oblíbili. Ocel je kouřově matná, mužná, ne zbytečně pronikavá. navíc není drahá. Zde příklad - 85 gramů pořídíte za tisíc korun.

Zobrazení: 151546 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme