Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka řetízků z chirurgické oceli
1  2  
Naše nabídka řetízků z chirurgické oceli
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Řetízky z chirurgické oceli

Řetízky z chirurgické oceli

16. 7. 2012, 16:13

Nejen řetízky ale i spousta dalších šperků se v poslední době vyrábí z chirurgické oceli. Důvodů je hned několik, chirurgická ocel vyhovuje šperkařům i nám zákazníkům. Především jsou řetízky z chirurgické oceli cenově velmi dostupné.

Řetízky z chirurgické oceli

A co dál? Tím, že jsou řetízky z chirurgické oceli cenově dostupné, to rozhodně nekončí. Výčet pozitiv tohoto materiálu je daleko rozsáhlejší. Řetízek z chirurgické oceli si bez obav mohou dovolit i lidé alergičtí a citliví na kovy. Ocel je zcela antialergenní. Dále patří k nejodolnějším materiálům. Ocelová řetízek nepodlehne oxidaci. A klidně na něj zavěste i přívěšek o větší hmotnosti.

Řetízek se Swarovski krystalky

Řetízky z chirurgické oceli se v nabídkách a fotogaleriích nabízejí v mnoha variantách samozřejmě. Někdo ocení čistou linii prostého řetízku z oček, jiný sáhne po spirálách, háďátkách. Nebo toužíte po řetízku doplněném dalšími komponenty? Co například řetízek se Swarovski krystaly http://www.kvalitni-sperky.eu/produkty/sperky-retizky/retizek-se-swarovski-krystalky/? Nádhera, že? Tento řetízek z chirurgické oceli je navíc velmi originální právě proto, že krystaly Swarovski nejsou zavěšeny jako tradiční přívěšky, ale jsou zakomponovány do náhrdelníku v pravidelných vzdálenostech po celém jeho obvodu. Chladný, stříbřitý lesk chirurgické oceli si navíc perfektně a dokonale rozumí s čirou čistotou skla. Prostě nádhera!

Řetízek - chirurgická ocel

Mnohdy postačí i "jen" chirurgická ocel k tomu, aby vznikl skutečně přenádherný řetízek. Podívejte se na http://www.kvalitni-sperky.eu/produkty/sperky-retizky/retizek-chirurgicka-ocel/ a uznejte sami. To už ani není řetízek, ale spíše náhrdelník. Právě chirurgická ocel je totiž naprosto ideálním materiálem k tomu, aby z ní byly vytepány nejrůznější tvary, symboly. Jednak je velmi pevná a odolná a nepodlehne tak deformacím. Navíc zpracováním chirurgická ocel získá neopakovatelný vzhled povrchu - jakousi stopu, kterou nelze opakovat ani napodobit. Vždy vzniká jedinečný šperk.

Řetízek kuličkový chirurgická ocel

Řetízek nemusí být poskládán z tradičních kulatých, popřípadě oválných oček. Co takhle například kuličkový řetízek z chirurgické oceli? Mrkněte na tento šperk. Co vám to připomíná? Že by řetízek ke špuntu do vany? A proč ne? Buďte originální a zajímavá!

Zobrazení: 89015 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme