Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka stříbrných řetízků 70 cm

Stříbrný řetízek 70 cm

Stříbrný řetízek 70 cm

25. 7. 2012, 14:11

Nestárnoucí klasika. Známe a nosíme je všichni téměř bez vyjímky. Řetízek na noze, ruce či na krku je skvělým jemným doplňkem na běžný den i na slavnostnější příležitost. Navíc lze skvěle kombinovat s ostatními šperky či doplňovat všelijakými přívěsky.

Naše nabídka stříbrných řetízků 70 cm
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Stříbrný řetízek 70 cm

Jaký řetízek se nejlépe hodí právě pro Vás ? Trh nabízí širokou škálu různých provedení, materiálů i barev těchto ozdob. Důležitou roli pak hraje také snášenlivost vašeho těla s různými materiály. Časté jsou alergie zejména na kovy z nichž je vyrobena bižuterie. Mezi nejméně alergické materiály šperků patří zlato, stříbro či chirurgická ocel.

Řetízek jako dárek

Luxusní řetízek je tradičně ideálním dárkem téměř pro každého. Potěšíte jím ženy i muže, kolegyni v práci, dceru i váš drahý protějšek. Svůj skvělý dárek navíc můžeme nadále každoročně rozšiřovat o další inovace a přívěsky, které jistě darovaný velmi ocení. Obdarovaný si navíc vždy při pohledu na jeho šperk vzpomene na svého štědrého dárce.

Levné řetízky

Nejlevnější řetízky jsou vyhotoveny z různých kovů, jenž se souhrnně označují jako bižuterie. Na první pohled jsou nerozeznatelné od stříbra či zlata, jen na rozdíl od těchto drahých kovů nezatěžují naši peněženku.

Klasické stříbro

Řetízek z drahého kovu je nejlepším řešením pro všechny, jenž chtějí do své ozdoby či do dárku zainvestovat a mít pocit skutečného luxusu. Mezi kvalitní drahé kovy patří zlato, stříbro, titan, platina či chirurgická ocel. Stříbrné šperky jsou stejně jako šperky z tzv. bílého zlata ošetřeny vrstvou rhodia, které zabraňuje vnějšímu mechanickému poškození. Investice do takového kovu je tedy dlouhodobě rozhodně výhodnější. Další výhodou těchto drahých kovů je v jejich výborné snášenlivosti s lidskou kůží. Stříbrné šperky nám jen málokdy vytvoří známý černý kruh na kůži. Drahé kovy jsou tedy ideálním doplňkem pro všechny alergiky.

Ať už jste zastánci luxusu či nealergičtí šťastlivci, jejichž pokožka snáší levnou bižuterii je jisté, že kouzlu nestárnoucího řetízku dříve nebo později podlehnete, stejně jako valná většina populace „ověšená” tímto krásným doplňkem.

Zobrazení: 118054 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme