Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.

Zlaté řetízky pánské

Zlaté řetízky pánské

17. 7. 2012, 15:03

Pokud si pánové pořizují řetízky, nejčastěji se rozhodnou pro zlaté nebo ocelové. V případě, že sáhnou po zlatě, bude to zpravidla jeho tradiční žlutá varianta. Muži se zdobí rádi, na rozdíl od žen ale tolik netouží po tom, aby jejich šperky byly co neoriginálnější.

Zlaté řetízky pánské

Ano. Muži se rádi zkrášlují i za pomoci šperků, činí to ale tak trochu z jiného důvodu a s jiným záměrem, než ženy. Ženy obvykle touží po tom, aby jejich šperky byly co nejoriginálnější, nejnápadnější, aby prostě lákaly pozornost okolí. Pánům stačí dát ostatním najevo, že o svůj zevnějšek zodpovědně dbají. Proto postačí i méně nápadný zlatý řetízek.

Zlatý řetízek Jonáš

Pánské řetízky tedy nemusí být nutně velmi výrazné, originální, nápadné. Přesto si ale pod pojmem klasický, tradiční řetízek nepředstavujte nějakou nudu. Podívejte se například na pánský zlatý řetízek Jonáš. Klasika a tradice je zachována jednak tím, že je tento řetízek vyroben právě ze žluté varianty zlata, která je mezi muži naprosto nejoblíbenější. Dále se řetízek Jonáš skládá z jednotlivých částeček propojených do sebe. Tady už ale narážíme na ten detail, který není zas až tak úplně tradiční a díky kterému je Jonáš ozvláštněn. Nejedná se o kulatá očka. Zlatý řetízek je sestaven z jakýchsi hranatých součástek. Ty jsou originální a navíc nádherně odrážejí světlo. Jonáš se tak o to více leskne a třpytí.

Zlatý řetízek Jeroným

Zlatý řetízek Jeroným lze jistě přiřadit k těm, které jsou kompromisem mezi střízlivostí a přitom originalitou. Budete se v něm cítit jistě velmi příjemně. Zlatý řetízek Jeroným nebude tím prvním , čeho si na vás ostatní všimnou již z dálky. Ale o to více vám takový zlatý řetízek pochválí ve chvíli, kdy si ho všimnou. A pokud byste ho přece jen chtěli trochu zvýraznit, bez obav na něj umístěte nějaký přívěšek. K žluté variantě zlata se hodí téměř cokoli.

Zlatý řetízek Vít

Pokud toužíte po skutečné klasice, rozhodně se podívejte na zlatý řetízek Vít. Tradiční kulatá očka ze žluté varianty zlata propojená do sebe. Řetízek Vít je například ideálním dárkem. Nemůžete jím absolutně nic zkazit. Zdá se vám snad coby dar málo originální. Doplňte ho nějakým tím o to originálnějším přívěškem. Symbol, písmeno řekne více než řetízek.

Zobrazení: 143075 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Zlatý řetízek pánský

    27. 7. 2012, 16:23 | Diskuze (0)

    Slaví váš partner, syn nebo otec významné jubileum. Chcete ho odměnit, udělat mu radost? Věřte, že pokud sháníte dárek pro pány, rozhodně nikdy nic nepokazíte zlatým pánským řetízkem.

  • Pánský stříbrný řetízek

    17. 7. 2012, 15:22 | Diskuze (0)

    Pánové se samozřejmě také chtějí líbit, pánové si samozřejmě také pořizují šperky. Nejčastěji se jedná o nejrůznější řetízky. Z materiálů obvykle sáhnou po stříbře nebo chirurgické oceli. Chladný kovový lesk pánům nejlépe vyhovuje.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme