Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka zlatých řetízků 45 cm
1  2  

Zlatý řetízek 45 cm

Zlatý řetízek 45 cm

17. 7. 2012, 15:20

Vedle materiálu, ze kterého si řetízek vybereme, je samozřejmě velmi důležitá i jeho délka. Ženám obvykle postačí 45 centimetrů, pánské řetízky se nabízejí spíše v délkách od 50 centimetrů výše. I když samozřejmě nejvíce záleží na vás samotných.

Naše nabídka zlatých řetízků 45 cm
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Zlatý řetízek 45 cm

Délka řetízku je také do velké míry ovlivněna tím, zda je na něm umístěn nějaký další přívěšek nebo naopak řetízek funguje jako šperk sám o sobě. V druhém zmíněném případě, tedy když je řetízek soběstačnou ozdobou, většinou volíme o trochu kratší. Tak, aby byl řetízek vidět, neschoval se zbytečně do výstřihu. Například 45 cm dlouhý zlatý řetízek zcela postačí.

Zlatý řetízek s přívěškem

Pokud na zlatý řetízek hodláme umístit přívěšek, bude se jeho délka odvíjet především od toho, o jaký přívěšek se vlastně bude jednat. Drobnější, jemné, lehké přívěšky zpravidla umisťujeme na kratší řetízky, tak aby vynikly v našem dekoltu. Pokud ale opatříme zlatý řetízek masivním, velkým přívěškem, často dáváme přednost tomu, že visí o dost níže. Pozor, ne až na břiše!

Kratší zlaté řetízky

Kratší zlaté řetízky tedy fungují jako šperk samy o sobě. Vyznačují se detailní propracovaností, důrazem na originalitu, neotřelost. Jedná se v podstatě spíše o náhrdelníky. Takové zlaté řetízky jsou například často vyrobeny z kombinací více barevných variant zlata. Nebo jsou jednotlivé zlaté částečky řetízku proloženy dalšími komponenty. Například perlami, zirkony, skleněnými krystaly nebo dokonce diamanty. Kratší zlaté řetízky mohou bát i znásobené do podoby dvojitých, trojitých řetízků. Nejsou totiž většinou nijak zvlášť masivní, a proto si toto můžeme dovolit.

Delší zlaté řetízky

Na delší zlaté řetízky zpravidla umisťujeme nějaký ten přívěšek. Proto může být řetízek sám o sobě tak trochu obyčejnější. A to zcela záměrně. Prostě tak, aby vynikl přívěšek. Řetízek by s ním neměl "soutěžit" o pozornost. Bylo by to zbytečné, přeplácané, kýčovité. Většina šperkařů vám poradí, které řetízky jsou vhodné k připevnění přívěšku, a které "fungují" samy o sobě. U většiny to navíc poznáte jistě i vy sami! Jen vybrat!

Zobrazení: 83877 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme