Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka zlatých řetízků 50 cm

Zlatý řetízek 50cm

Zlatý řetízek 50cm

27. 7. 2012, 16:31

U řetízků na krk hraje při jejich výběru velmi důležitou roli nejen materiál, ze kterého budou vyrobeny, ale i jejich masivnost a především délka. Od toho se pak může odvíjet i doplnění řetízku dalšími komponenty nebo přívěškem.

Naše nabídka zlatých řetízků 50 cm
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Zlatý řetízek 50cm

Masivnost a délka řetízku rozhoduje nejen o tom, jestli na něj bude vhodné umístit přívěšek nebo ne. Délka řetízku je důležitým faktorem i proto, jestli je řetízek určen ženám nebo mužům. Například zlatý řetízek o délce padesáti centimetrů ženám dokonale postačí, ale pro pány už by to bylo málo. Řetízky pro muže se vyrábějí většinou v délce pětapadesáti a více centimetrů.

Kratší a bez přívěšku

Pokud si pořídíte zlatý řetízek kratší, většinou na něj už neumisťujete žádný další přívěšek. Zlatý řetízek je kolem krku těsnější, neschovává se tedy pod halenkou, košilí nebo tričkem. Funguje jako šperk sám o sobě. Takové zlaté řetízky jsou pak o to detailněji propracované. Například mohou být vyrobeny z více barevných odrůd zlata zároveň. Fakt, že řetízky jsou poskládány z jednotlivých oček, součástek, článků, je k takovému designu doslova předurčuje. Různě barevné zlaté články se pravidelně střídají, vznikne tak překrásný náhrdelník.

Zlatý řetízek a perly

V poslední době je velmi oblíbenou variantou zlata jeho bílá odrůda. Pokud jste se rozhodli pro řetízek z bílého zlata, jdete rozhodně s módou. Takové řetízky se často nabízejí v netradičním provedení do podoby "háďátek". Řetízek se tedy neskládá z tradičních oček. O to více se leskne. Pokud volíte řetízek z oček, článků, můžete ho oživit například drobnými perličkami nebo zirkony, které budou v pravidelných vzdálenostech mezi zlaté články. Bílé zlato a perleť nebo čiré čisté zirkony si perfektně rozumí.

Zlato pro pány

Pánské zlaté řetízky jsou častější ve variantě žlutého tradičního odstínu tohoto drahého kovu. Muži jsou přece jen věrnější klasice a tradici, neprahnou tolik jako ženy po posledních módních výstřelcích. Pánské zlaté řetízky jsou většinou alespoň pětapadesát centimetrů dlouhé a také o něco masivnější, než ty určené dámám.

Zobrazení: 128363 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme