Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Šperky v akci
Šperky akce z naší nabídky naleznete zde.
Naše nabídka pánských zlatých řetízků
1  2  

Zlatý řetízek pánský

Zlatý řetízek pánský

27. 7. 2012, 16:23

Slaví váš partner, syn nebo otec významné jubileum. Chcete ho odměnit, udělat mu radost? Věřte, že pokud sháníte dárek pro pány, rozhodně nikdy nic nepokazíte zlatým pánským řetízkem.

Naše nabídka pánských zlatých řetízků
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Zlatý řetízek pánský

Řetízek je velmi univerzálním a o to vděčnějším šperkem. Je vhodný nejen pro obě pohlaví, ale i pro všechny generace. Nemůžete jím prostě nijak sáhnout vedle. Zlatý pánský řetízek neurazí nikoho. Pojďme si ale přece jen pro jistotu dát pár praktických rad, co se pánských řetízků a šperků celkově týká. Ať máme například jasno v tom, v jakých detailech se například liší od těch určených pro dámy.

Zlatý řetízek pánský

Čím jsou tedy pánské řetízky specifické, v čem se liší od těch šperků pro holky? Především a zcela logicky jsou o něco delší a také mohutnější, nebo lépe řečeno masivnější. Na takový pánský zlatý řetízek tedy padne celkem dost materiálu. S tím je samozřejmě nutné počítat. Ovlivní to jistě jeho cenu. Pokud byste přece jen potřebovali řetízek pořídit levněji, nabízí se varianta řetízků pozlacených.

Pánové a šperky

Muži si pořizují šperky a řetízky s trochu jiným záměrem než dámy a to se odráží i v jejich podobě. Pánové rozhodně netouží po tom, aby jejich řetízek byl tím prvním, čeho si na nich jejich okolí všimne. Po tom touží právě spíše ženy. Muži tím ,že se zdobí šperky, chtějí dát spíše najevo, že pečují o svůj zevnějšek, že jim není jedno, jak vypadají, ale zároveň, že toto není jejich jediná a nejdůležitější starost v životě. Proto si nepořizují řetízky a šperky příliš nápadné extravagantní a za každou cenu blyštivé. Pánské řetízky jsou tedy masivnější, ale jinak spíše nenápadné.

Pánové a tradice

Muži také netouží tolik jako ženy po špercích za každou cenu originálních, jedinečných a neotřelých. Celkem v klidu zvládnou fakt, že podobný nebo i stejný zlatý řetízek bude mít na krku i jiný muž. Jsou tedy věrni tradičnějším provedením. Zůstávají u klasických řetízků poskládaných z jednotlivých oček. A pokud jde o odstín zlata, sáhnou nejčastěji právě po žluté klasice.

Zobrazení: 163673 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Zlaté dámské řetízky

  27. 7. 2012, 16:32 | Diskuze (0)

  Pokud si dámy pořizují řetízek na krk, obvykle touží po něčem skutečně luxusním, originálním, hodném obdivu okolí. Chtějí prostě, aby si ostatní jejich šperku všimlo, pochválilo ho. Proto nejčastěji sáhnou po řetízcích zlatých.

 • Zlaté řetízky na krk

  25. 7. 2012, 13:48 | Diskuze (0)

  Léto je naprosto ideálním obdobím pro to, abyste se ozdobili zlatými řetízky na krk. Právě takové šperky vám nebudou překážet a mohou vás zdobit i při koupání, sportování a dalších letních a prázdninových činnostech. Řetízky prostě nepřekáží.

 • Zlaté řetízky pánské

  17. 7. 2012, 15:03 | Diskuze (0)

  Pokud si pánové pořizují řetízky, nejčastěji se rozhodnou pro zlaté nebo ocelové. V případě, že sáhnou po zlatě, bude to zpravidla jeho tradiční žlutá varianta. Muži se zdobí rádi, na rozdíl od žen ale tolik netouží po tom, aby jejich šperky byly co neoriginálnější.

 • Zlaté řetízky

  16. 7. 2012, 16:18 | Diskuze (0)

  Takový zlatý řetízek, to je dnes zcela něco jiného, než dříve. Pryč jsou doby, kdy masivnost, délka a především počet zlatých řetězů, kterými se dotyčný "ozdobil", měly především dát všem ostatním najevo, jaký je to boháč.

Swarovski
Nádherné šperky Swarovski Elements jsou v poslední době velmi populární. Zkrášlete se také prstenem, řetízkem nebo náušnicemi s krystaly Swarovski. Swarovski
Doporučujeme